23 тисячі прикарпатців знайшли місце праці

За сприяння служби зайнятості Івано-Франківської області впродовж січня-серпня 2017 року працевлаштовані 23 тисячі осіб. У базі даних служби зайнятості загалом налічувалось 25,4 тис. вакансій.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовані 619 безробітних, в тому числі 240 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 379 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 36 робочих місць створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Крім того, 7,8 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, – інформує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців 3,8 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Профорієнтаційні послуги отримали 72,6 тис. громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи попереджені про вивільнення.

На 1 вересня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,2 тис. осіб, з яких 8,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у серпні 2017 року становив 1819 грн. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 12 вересня, 17:53
не п------ь служба занятості ще ні одній людині не знайшла роботу сидять там чиновники дупи бояться підняти з стільців гроші отримують ні за що та й ще хабарі беруть хамлять людям а звітують що вони працевлаштовують я би іх всіх позвільняла і не тільки у франківську а по всій державі і нехай би ходили шукали роботу так як вони заставляють людей ходити шукати роботу от тоді би знали як добре лишитися без роботи і тобі ще якась сікуха хамить
Відповісти

Гість, 12 вересня, 20:54
Нашій службі зайнятості повинна бути призначена 13 та 14 зарплата в кінці року, ніхто так продуктивно не працює як вони.
Відповісти

Гість, 12 вересня, 21:20
Брехня
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: