Патрульна поліція Франківська просить знову встановити знак про заборону розвороту на "Пасічній"

Про це заявив керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець сьогодні, 12 вересня, під час оперативної наради.

Результат пошуку зображень за запитом "знак заборона розвороту галицька івано-франківськ"

 

За його словами, водії виїжджають з вулиці Целевича та зупиняються у правій смузі, створюючи таким чином затори. До того ж, є дуже великий ризик ДТП. Наприклад, через це ДТП трапилася на вихідних, пише ГК.

«Я спостерігав, що коли є знак, то більші затори. З одного боку це добре, а з іншого – ні», – додав міський голова Руслан Марцінків.

Дмитро Міхалець пояснив, що затори були тільки перший тиждень після встановлення знаку, а потім – ні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 вересня, 4:56
Хай собі в сраку той знак запхає!! Де цей підар припаде нам розвертатися? Через сплошну шо б ці підарасками план краще виконували?
Відповісти

Гість, 13 вересня, 11:03
розширити дорогу зліва і зправа по 1метру, і все ок
Відповісти

Гість, 13 вересня, 20:13
Розєднайте потоки, зробіть острівці безпеки, як на Івасюка. Зменшіть до однієї смуги в одному напрямку добавивши велодоріжку, як на Будівельників. Кольцо поставте, як на Привокзальній, щоб з другорядної дороги затримували основний потік на кількасот метрів. Наскладайте півкуль на обочинах, як у центрі і, обовязково, розмалюйте розмітку в трьох кольорах. Ви ж мудрішого не придумаєте. А краще точно не буде, але заробите пару рублів, попіаритесь...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: