Відносини з НАК “Нафтогаз” зайшли у глухий кут, – СТЕК

У “Станіславській теплоенергетичній компанії” повідомляють, що їхні договірні відносини з НАК “Нафтогаз України” зайшли у глухий кут. Проблема з підготовкою до опалюваного сезону досі не вирішена. 

Результат пошуку зображень за запитом "стек івано-франківськ сайт"

 

«Нафтогаз України» і досі не уклав договори на постачання природного газу з ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», відтак питання початку опалювального сезону 2017-2018рр. для споживачів підприємства відкрите,повідомляють у прес-службі СТЕК.

Проблема полягає у відсутності двосторонніх договорів на реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ у попередні роки. 16 серпня 2017 року такі договори надійшли на адресу «Станіславської теплоенергетичної компанії» для подальшого іх підписання.

Відповідно до законодавства, виконання зобов’язань теплопостачальної або теплогенеруючої організації за договором про реструктуризацію заборгованості забезпечується гарантуванням (рішення органу місцевого самоврядування або банківською гарантією) виконання такого договору на суму реструктуризації.

Суть проблеми в тому, що СТЕК належить до приватної форми власності та не входить до сфери управління державних органів,підприємств, організацій. З метою гарантування договору про реструктуризацію заборгованості теплопостачальна компанія зверталась до Нафтогазу з проханням розглянути можливість укладання договору застави майнових прав.

Однак, НАК «Нафтогаз України» жодним чином не відреагувало на таку пропозицію ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія».Довідково. Станом на сьогодні, ТОВ «СТЕК» боргує НАК «Нафтогаз України» 40 909 749 гривень .

“Отже, проблема зайшла у глухий кут і потребує негайного вирішення. Слід відзначити, що теплопостачальна компанія вживає сьогодні всіх можливих заходів для розв’язання цих питань і сподівається на розуміння і підтримку з боку НАК «Нафтогаз України»”, – наголошують у СТЕК.

Як відомо, СТЕК забезпечує теплопостачанням приблизно третину мешканців Івано-Франківська.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: