Прикарпатського прокурора звільнили з органів, за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння (фото)

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів прийняла рішення про звільнення прокурора Олега Вишиванюка за відмову пройти тест на алкогольне сп'яніння.
Олег Вишиванюк
Олег Вишиванюк

Як повідомляє кореспондент «Судово-юридичної газети», Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглянула дисциплінарне провадження стосовно прокурора з Івано-Франківської області Олега Вишиванюка.

У заяві щодо правоохоронця було зазначено, що він в темний час доби керував автомобілем з непідсвченим номерним знаком. Був зупинений співробітниками поліції. Від перевірки на алкогольне сп'яніння відмовився, заявивши, що пройде її самостійно в медичній установі.

Підтверджень проходження такої перевірки в матеріалах провадження не міститься. Незважаючи на це, прокурор стверджує, що в стані алкогольного сп'яніння не перебував. Також в заяві згадується, що прокурор не вказав у декларації користування транспортним засобом, яким володіє його мати.

За підсумками вивчення матеріалів в Комісії факт користування Олегом Вишиванюк автомобілем матері не встановили. А ось відмова пройти перевірку на вміст алкоголю порахували нанесенням шкоди честі професії. Крім того, цей проступок члени Комісії трактували як умисний.

Сам Олег Вишиванюк на засідання не з'явився. Порадившись, Комісія вирішила залучити прокурора до дисциплінарної відповідальності та накласти стягнення у вигляді звільнення з органів прокуратури.

Олег Вишиваню працював у Прокуратурі Івано-Франківської області, прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, у серпні 2016 року прокурора Олега Вишиванюка звинуватили у скоєнні аварії. Прокуратура тоді оголосила про проведення службового розслідування.

 

Нагадаємо, що На Прикарпатті п’яний прокурор вчинив ДТП і утік з місця пригоди – очевидці (фото)

                      З’явилася інформація про колишнього косівського прокурора, який вчинив ДТП та втік

                      Прокурор області доручив з’ясувати деталі ДТП, яку вчинив його підлеглий з Коломийської прокуратури

                      Прокурор, який вчинив п’яне ДТП на Прикарпатті спробує уникнути відповідальності? (відео)

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 вересня, 15:25
Поновится. Через суд за хабара
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: