Російський політик розповів про плани Росії на українське Закарпаття

За підтримки угорців Росія може створити напруженість на заході України. Може дійти і до гіршого сценарію.

Таку думку висловив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов у коментарі "Обозревателю".

За його словами, Росія вже доволі давно, на постійній основі, намагається посилити сепаратистські настрої серед жителів Закарпаття.

Москва зацікавлена в тому, щоб створити додатковий елемент тиску на Україну. Але підступний план Кремля може дійти до того, що частина Закарпаття може відійти до Угорщини.

Пономарьов додав, що чутки про те, що за підтримки певних політичних кіл в Угорщині Росія має намір здійснити спробу "відірвати" від України частину Закарпаття – цілком можуть бути правдою.

Цю карту Москва розігрує постійно і досить давно. Але в даному випадку мета – сам процес тиску на Україну. Я не можу сказати, що Москві для чогось потрібно, щоб Закарпаття відійшло Угорщині. Але, безумовно, їй потрібно, щоб там зберігалася постійна висока загроза сепаратизму,
– переконаний політик.

На думку опозиціонера, Росії важливо, щоб Київ почав домовлятися з Москвою – мотивацією може стати втрата нових територій.

"До чого ця ситуація дійде, мені здається, Москві байдуже. Якщо раптом Угорщина постарається і відрубає шматок території – ну і відрубає. Це ж не Росія – яка різниця? Якщо якийсь реальний сепаратизм там (на Закарпатті, – "24") підніметься, ця мотивація стане тільки більшою", – вважає Пономарьов.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 19 вересня, 18:07
За що ж стояв майдан? Це зрада
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: