В одній із франківських шкіл на учнівських зошитах розмістили гімн Московії (фотофакт)

Дуже дивний випадок зафіксували мешканці Франківська, котрі виявили у шкільних зошитах своїх дітей гімн Росії.

Як стверджує автор інформації Степан Андрійців, такі своєрідні навчальні матеріали знайшли в одіозній ЗОШ №3, повідомляє WestNews.

“Хочу відміти гарну роботу СБУ Івано-франківщини, прокуратури: сьогодні звернулись не байдужі жителі м. Івано-франківська та передали докази, що в одній із шкіл діти користуються ось такими зошитами. Відповідні органи зреагували майже миттєво, вилучили, проводиться розслідування. Та залишається всерівно відкритим запитання: наші вороги не сплять, а вочевидь різними шляхами нарощують міць“, – йдеться в дописі.

Фото: Степан Андрійців

Фото: Степан Андрійців

Нагадаємо: в цій школі (із поглибленим вивченням російської мови!) зараз тривають конфлікти через директорку закладу, котра спершу писала заяву на звільнення, а потім заявила про тиск на неї з боку влади. Батьки почали вимагати повернути жінку на посаду та навіть звернулися до всеукраїнських ЗМІ, чим спровокували зайвий резонанс у справі.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 25 вересня, 6:39
в учнів батьки на заробітках в росії , там зошети дешевші ніж в "незалежній" , і папір якісніший
Відповісти

Гість, 25 вересня, 11:07
Як там так все гарно та дешево ,що вас тут тримає?
Відповісти

Гість, 25 вересня, 8:45
Цыкаво що смаль ще придумає щоб втопити школу №3.
Відповісти

Гість, 25 вересня, 8:53
смаль а ти не пробував шукати такі зошити ще в інших школах, наприклад в 11-ій або в 15-ій. ти будеш дуже розчарований коли знайдеш речі погіршію
Відповісти

Гість, 25 вересня, 10:12
Та пошліть нахер того Сраля, він недоумок і телепень, взагалі нікчема та випадкова особа в освіті. Хай покаже що сам зробив. ОДНІ гульбани та п'янки .Вбрався у воєнну форму, повісив автомат і красується кругом пихатий і упітаний. Видно цього досить щоб бути начальником. СРАБода рулить.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: