З івано-франківського Лісокомбінату знову доносився неприємний запах

З івано-франківського Лісокомбінату знову доносився неприємний запах

Результат пошуку зображень за запитом "бочка з хімікатами"

 

Вчора у другій половині дня, о 15.50 годині, на ПЗЧ ЧСПТ УДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про поширення неприємного запаху з території лісокомбінату, який знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі.

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що на відкритій території ТзОВ  «Західтехногаз», з металевої бочки об’ємом 2,5 м.куб. поширюється неприємний запах, бочка була загерметизована харчовою плівкою.

 Групою РХБЗ АРЧ АРЗ СП в кількості трьох чоловік було проведено заміри концентрації в повітрі шкідливих речовин за допомогою аналізатора сигналізатора газів ДОЗОР-С-М-5. На території близько 40 м2  та біля бочки, на відстані до 1 метра, концентрація небезпечних речовин у повітрі не перевищувала порогових значень.  Працівником санепідемстанції з колонки, яка розташована орієнтовно на відстані 3 метри від металевої бочки, відібрано проби води для експертизи. До місця події виїжджали працівники У ДСНС в області 3 чоловіка, МОГ Івано-Франківського МВ, заступник начальника АРЧ АРЗ СП, працівники поліції, працівники газової служби, головний механік ТзОВ  «Західтехногаз», працівник санепідемстанції, повідомляють в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: