Апеляційний суд повернув водійські права одіозному екс-судді Черепію, які у нього забрали за нетверезе водіння

Апеляційний суд в Івано-Франківську розглянув скаргу колишнього голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія на постанову Богородчанського районного суду про визнання його винним у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

Як писали ЗМІ, 9 червня близько опівночі поблизу Івано-Франківського окружного адміністративного суду патрульні зупинили "Mercedes-Benz", яким керував екс-голова цього суду Петро Черепій у нетверезому стані.

8 вересня цього року суддя Богородчанського районного суду Битківський визнав Петра Черепія винним за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) та призначив штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Сьогодні в апеляційному суді Івано-Франківської області скаргу Петра Черепія розглядав голова суду Богдан Гриновецький. 

Петро Черепій розповів, що справа у Богородчанах була розглянута без його участі. Суддя Битківський направив повістку на іншу адресу, і Черепій був позбавлений права на захист. Черепій вважає, що суд формально підійшов до винесення постанови. 

Черепій стверджує у заяві, що автомобілем керував інший чоловік, і просить задовольнити її у повному обсязі, тобто визнати постанову Богородчанського суду незаконною і закрити провадження за відсутністю складу злочину. 

Черепій запевнив, що машина була просто припаркована поблизу суду. Водій припаркував автомобіль і разом із пасажиром пішли у суд, там начебто розглядалася справа по коломийській Самообороні. У цей час під'їхали патрульні. "У постанові йдеться, що патрульні зупинили мене, але машина не рухалася, коім того, що я був пасажиром", – сказав Черепій, і додав, що ніколи не керує автомобілем у нічний час.

"Прошу скасувати постанову Богородчанського суду. А справу закрити за відсутності складу злочину", – завершив Черепій.

На засідання Петро Черепій запросив трьох свідків – Петра Костишака, Романа Ульцького та Ігоря Сеніва. 

Петро Костишак розповів, що того дня клав бруківку на обійсті Черепія. "Петро прийшов і спитався, чи можу я довезти його у Франківськ. Я погодився. У машині була ще жінка, Віра, здається. Десь о 10 годині ми виїхали. Поблизу суду я припаркувався і пішов до будинку. Коли вийшов з суду, побачив працівників поліції. Вони ще спиталися, чи маю я права. Я показав права, і вони відпустили. Уже в машині я дізнався, що на Петра Миколайовича склали постанову.", – розповів Костишак. 

Роман Ульцький сказав, що Черепія особисто не знає.

"Що знаю... Нічо не знаю. Ми стояли біля суду компанією. Мені дуже подобаються такі "Мерседеси". Дивлюся, під'їхала машина, люди побігли до суду, водій і жінка. Я думаю: ніфіга собі, навіть машину не зачинили. Далі до машини підійшов оцей чоловік, він закривав машину. Після цього до машини чогось причепилася поліція", – розповів свідок. Чоловік додав, що патрульні приїхали за 3 хвилини, як машину припаркували.

Свідок Ігор Сенів зазначив, що знайомий з Черепієм – "так склалися обставини". 

"Знаю, що тоді була субота і ніч. То було давно, не орієнтуюся зараз. Ми з Романом (Ульцьким – ред.) стояли, пили каву поблизу суду. Каже, що під'їхала машина, люди пішли у суд. Потім приїхала поліція і щось там говорили з цим чоловіком. Каже, що машина пару хвилин була припаркована, а потім приїхала поліція з мигалками", – розповів свідок.

Після короткого перебування у нарадчій кімнаті Богдан Гриновецький задовольнив скаргу Черепія частково: постанову Богородчанського суду скасував і закрив справу у зв'язку із закінченням строків стягнення. На думку Гриновецького, висновок Богородчанського суду був поспішним. 

Раніше Богдан Гриновецький, виступаючи в ефірі місцевого телеканалу, заявляв, що не вважає справи, які стосуються п'яних водіїв, суперактульними, щоби тратити на це ефірний час. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 29 вересня, 10:35
Декілька років назад пан Черепій , керуючи автомобілем в стані алкогольного спяніння , вбив людину , а провину на себе взяв його водій. А в якості кого і по якій справі пан Черепій виступав опівночі в суді і взагалі чи розглядалася справа і яким суддею. Рука руку миє. А цей суддя Гриновецький буде ще лікті кусати , вигороджуючи таких горе-водіїв.Бог високо і все бачить.
Відповісти

Гість, 29 вересня, 10:58
бляді кінчені ви, "судді", "свідки" і ти сука черепій, дєд пляшивий. ви мразі будете відповідати за свою продажність, корумпованість, нахабність, ненажерливість і блядство. ....гниди!!!
Відповісти

Гість, 29 вересня, 11:20
ах...єть, він ж на відео сам підтверджує, що він їхав.Пи...ць, і це голова адміністративного суду, яке воно кінчене.
Відповісти

Гість, 29 вересня, 23:11
нічого не змінилось
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:35
Наші судді серед людей як шакали серед звірів: плазують перед тими, в кого влада, гроші, сила і герої тільки проти тих, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися. А з фальшивістю і жорстокістю нащих суддів я зустрівся в 2000 році в Рогатинському районному суді, коли розглядалась справа про побиття моєї бабусі (1929 року народження) з переломом ребра і забоями на інших частинах тіла. Місцеві "жреці Феміди" діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:44
В Івано-Франківську судді і правоохоронці настіьки "чесні" і "порядні", що зробити зауваження п'яниці, який гадить Вам на двері, це злочин, а торгувати тіньовим спиртом - почесний і благородний бізнес. Розповсюджувачі "тіньового" спирту настільки привільно почувають себе в місті, що вже не знають, що мають витворяти і на що гроші потратити. Вже ставлять гаражі на каналізаційних люках, паркують автомобілі на люках водопроводів своїх сусідів. Люди бояться скаржитись на спиртовиків, бо місцеві правоохоронці кажуть, що їх "чіпати не можна".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: