На Івано-Франківщині відбувається тренінг із представниками садиб сільського зеленого туризму (туризм)

Сьогодні управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації проводить тренінг з питань маркетингу у сфері сільського зеленого туризму на тему «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу».

Учасниками заходу є власники або представники садиб сільського зеленого туризму Прикарпаття, керівники та менеджери туристично-інформаційних центрів Івано-Франківська, Долини, Коломиї, Яремче.

Спікерами тренінгу запрошено колишнього директора Центру туристичної інформації міста Львова, міжнародного експерта з маркетингу в галузі туризму Олену Голишеву, директора консалтингової групи «Перспектива-М», експерта з питань управління, формування мереж та PR Марію Артиш, директора ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» Ладу Маланій.

Головний акцент семінару – дискусія про те, як продати дестинацію, щоб її купили туристи. Також заходом передбачено обговорити умови для втілення ідей в туристичному бізнесі, сутність мистецтва туристичної презентації, «кластерну» співпрацю і партнерство конкурентів (coopetition) тощо.

Тренінг організований у рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

Довідково

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: