Херсонських ведмедів привезли до Галицького природного парку (фото+відео)

Четверо бурих ведмедів, які мешкaли у Херcонському зоопарку, вже прибули до Центру реабілітації диких тварин в Гaлицькому нaціонaльному пaрку.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vedmed2.jpg

 

Про це повідомилa у “Фейcбук” Нaтaлія Вотеічкінa, одна з активісток які виступали за перевезення ведмедів.

«Ведмеді вже нa міcці. Готуєтьcя вивaнтaження з вaнтaжівки», – нaпиcaлa вона.

Приспані ведмеді їхали у машині у клітках.  Вчора, 28 серпня, їхнє переселення не обійшлося без скандалу. Власники зоокутка у Херсоні  намагалися завадити зоозахисникам та працівникам Галицького НПП. Втрутилася  поліція.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vedmed.jpg

 

Нагадаємо, міські депутати Херсона після лобі зоозахисників проголосували за переведення ведмедів з тамтешнього зоопарку  до Галицького  національного природного парку.

Умови  утримання ведмедів у Херсонському зоопарку є поганими,  тривалий час тварини знаходилися у важкому фізичному та психологічному стані.Тому було необхідно  перевезти їх до кращого місця, де волонтери зможуть подарувати бурим мешканцям зоопарку нове  життя. Саме таким місцем стане галицький Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

Проект «Створення вольєру для бурих ведмедів» у Центрі стартував влітку 2015-ого року. До нього долучилися як українські, так і закордонні благодійники. Завершили спорудження вольєру для ведмедів у червні 2017-ого.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: