П’яні рибалки та діти без нагляду дорослих завдають клопотів прикарпатським рятувальникам

П’яні рибалки та діти без нагляду дорослих завдають клопотів прикарпатським рятувальникам

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 3 відпочиваючими громадянами, під час експлуатації прокатного плавзасобу (переміщення відпочиваючих громадян на катамарані під час його руху). З відпочиваючими громадянами проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил.

            Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до риболовлі громадянина в нетверезому стані. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

            Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до відпочинку в небезпечному місці 5 дітей (вік 10-14 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: