Контрабандист-наркодилер, якого розшукує СБУ, виявився рідним братом відомого франківського депутата-"укропівця" (фото)

Сьогодні, 2 жовтня Служба безпеки України оголосила про розшук жителя Івано-Франківська Мерінова Чеслава Олександровича.
 
 
news-image: Контрабандист, якого розшукує СБУ, виявився братом франківського депутата

33-річного Чеслава Мерінова підозрюють в контрабанді наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

У вересні правоохоронці затримали дилера, який постачав для Мерінова  «Subutex». Пізніше в його будинку в Опришівцях провели обшуки, де виявили значну кількість наркотиків: невелику плантацію коноплі, ще близько трьох кіло сушеної та насіння для майбутнього урожаю. А також - 23 тисячі євро. Втім, тоді затримати Чеслава Мерінова правоохоронцям не вдалось. 21 вересня його оголосили в розшук.

За джерелами Бліц-Інфо, Чеслав Мерінов є братом депутата івано-франківської міської ради від фракції "УКРОП" Віталія Мерінова. Слід зауважити, до Віталія Мерінова правоохоронці ніяких претензій не мають.

Водночас, минулого тижня депутат на своїй сторінці в мережі розповів, що його старший брат пішов в АТО добровольцем. 

Кореспондент Бліц-Інфо намагається взяти коментар з цього приводу у Віталія Мерінова та з'ясувати, чи відому депутату про місцезнаходження Чеслава.

 

Нагадаємо, що Івано-франківський депутат-«укропівець», якого підозрюють у корупції, переховується від правосуддя? (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 жовтня, 18:23
Та то не конопля, то - укроп!!!
Відповісти

Гість, 02 жовтня, 20:51
сімейка даунів
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: