Олег Гончарук під час зустрічі з головою ДАБІ обговорили перспективи розвитку будівельної галузі Прикарпаття

Нещодавно Івано-Франківську область відвідав голова Державної архітектурно будівельної інспекції (ДАБІ) України Олексій Кудрявцев. Під час робочої зустрічі голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук обговорив із посадовцем поточну містобудівну ситуацію та перспективи розвитку будівельної галузі на Прикарпатті.

Відзначалося, що залучення значних інвестицій можливе лише за створення комфортних та прозорих умов ведення бізнесу. З набранням чинності законодавчих змін у містобудуванні вже відзначаються позитивні зрушення:представники бізнесу активніше долучаються до процесів будівництва, вкладають кошти у перспективні для області проекти.

Очільник Прикарпаття зазначив, що обопільна співпраця усіх рівнів влади і контролюючих структур ДАБІ дають позитивний результат. В області робиться все для створення прозорого відкритого будівельного ринку, де би кожен учасник почувався  захищено та мав рівні можливості для розвитку.

«Держархбудінспекція готова надавати необхідну консультативну допомогу як інвесторам, що бажають чесно працювати на ринку, так і органам місцевої влади в організації містобудівних процесів на своїй території, підтримувати та допомагати усім органам місцевого самоврядування, які тільки виявили бажання самостійно контролювати містобудівні процеси на власній території», - наголосив Олексій Кудрявцев.

Принагідно зазначимо, що на сьогодні 5 місцевих громад Івано-Франківщини перебрали на себе повноваження держархбудконтролю. У рамках зустрічі обговорено перспективи отримання таких функцій і іншими населеними пунктами області.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраці


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: