Студенти франківського університету стажувались в Азербайджані (фото)

З 29 серпня по 18 вересня троє студентів Інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу пройшли стажування за програмою виробничої практики в НДПІ «Нафтогаз» SOCAR.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/f-01_6.jpg

 

Навчання пройшло в рамках підписаного між ІФНТУНГ та азербайджанським науково-дослідним інститутом меморандуму про співпрацю та на запрошення директора НДПІ «Нафтогаз» SOCAR (республіка Азербайджан) Ф. Ісмаілова.

Студенти мали можливість попрацювати в науково-дослідній лабораторії бурових промивальних рідин та взяти участь в дослідженні параметрів бурових розчинів із свердловин родовища «Булла-деніз». Вони відзначають, що лабораторія облаштована новітнім обладнанням фірми «FANN». Студенти також ознайомилися з функціоналом програмного забезпечення гідродинамічного моделювання «Tempest» у відділі «Бази даних і моделювання родовищ».

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/f-03_3.jpg

 

Азербайджанські колеги гостинно зустріли наших студентів та створили необхідні умови для ознайомлення з новітньою технікою та технологіями, в тому числі, з розробленими в НДПІ «Нафтогаз» SOCAR, йдеться на сайті ІФНТУНГ.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/f-04_4.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/f-02_5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/f-05_4.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: