В Івано-Франківську пропонують таємні коробки із книгами та подарунками

Нещодавно в Івано-Франківську започаткована ініціатива, покликана підвищити інтерес дітей до читання.

happybook.if – це букбокси для дітей віком від 3 до 12 років. Ініціатор Іванна Вінтоняк запевняє, у них читачі знайдуть тільки найкращі книжки, подарунки-сюрпризи та солодощі. Це допоможе заохотити дитину до читання завдяки ефекту несподіванки: що саме буде у коробці – це сюрприз. За допомогою відповідей на декілька запитань про вік та вподобання дитини, організатори підберуть персональний букбокс, який обов’язково сподобається навіть тій дитині, котра не любить читати.

Іванна Вінтоняк зауважує, нещодавно замовила собі букбокс , це коробка з книгою, подарунком, солодощами. Цікавість такої книжкової коробки в тому, що при замовлені її вміст залишається невідомим, обирається  тільки жанр книги.

«Коли мені прийшов букбокс, то мій 10-річний братик дуже засмутився, що для нього немає такої коробки. Саме тоді виникла ідея створити такі букбокси для дітей. Коли відкривала свій бук бокс, то мене переповнювали емоції «а що ж там всередині». Гадаю, що у дитини буде цих емоцій не менше», – переконана дівчина.

У сучасному світі, де панують ґаджети, зацікавити дитину книгою дуже складно. Але якщо до цікавої книжки додати приємні подарунки, а ще подати це все під «соусом» несподіванки, то інтерес до книжки обов’язково прокинеться. І неважливо чи книжку читає сама дитина, чи їй читають батьки. Також букбокс для дітей від happybook.if  може стати чудовим подарунком дитині на День народження, День св. Миколая, Новий Рік чи Різдво. За допомогою пошти такий букбокс може потрапити до дитини в будь-який куточок України.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: