Чому прикарпатські представники партії Коломойського так полюбляють піаритись за кошт державного бюджету? (фото)

Депутат Івано-Франківської обласної ради від опозиційного «УКРОПу» Дмитро Сіреджук провів ряд зустрічей з громадами прикарпатських сіл, на яких повідомив, що він нібито має відношення до ремонту доріг Криворівня-Чернівці, Снятин – Косів - Старі Кути та Татарів-Кам'янець-Подільський.

Свого часу «укропівець» навіть їздив інспектувати, як проходить ремонт. Хрча це в компетенції САД та відповідних держустанов.

Проте, як відомо, кошти на ремонт цих доріг передбачені з держбюджету України, і виділяються без участі обласної ради. До прикладу на ремонт дороги Снятин – Косів – Старі Кути уряд виділив понад 83 мільйони гривень, а на ремонт автомобільної дороги Р-62 Криворівня – Чернівці – понад 94 мільйони гривень.

Рішення про виділення коштів приймав уряд і формалізував їх відповідним розпорядженням Кабміну.

При цьому облрада не має жодного відношення до виділення урядом вказаних коштів. Так само як не має відношення до ремонтних робіт і відповідний депутат. Проте Дмитро Сіреджук не втримався, щоб не попіаритися на державних коштах.

До слова, варто нагадати, що вказаний депутат входить до фракції політичної сили Укроп, яка наразі перебуває в опозиції до чинної влади і систематично критикує рішення Кабміну та Президента.

 

Нагадаємо, що Прикарпатський нардеп піариться на мості, зведеному за державні кошти

                      Зажерливий прикарпатський будівельник знищив 200-річну історичну пам’ятку у центрі Івано-Франківська (фоторепортаж)

                      В Івано-Франківську забудовник зруйнує ще одну пам’ятку архітектури (фото)

                      Контрабандист-наркодилер, якого розшукує СБУ, виявився рідним братом відомого франківського депутата-"укропівця" (фото)

               Й       Івано-франківський депутат-«укропівець», якого підозрюють у корупції, переховується від правосуддя? (фото)

 

 

 

 

                      Головний "укропівець" Івано-Франківської міської ради зумів сховатися від відповідальності за нетверезе кермування автомобілемЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 04 жовтня, 21:47
бо всі вони гандони і підараси, яким насрати на народ свій і свою країну, тільки красти і збагачуватися за наш кошт... така от доля депутатів...всіх ...всіх виблядки незалежно від партії. алчні ненажерливі наглі морди
Відповісти

Гість, 05 жовтня, 9:26
ПБС робить дорогу за державні кошти,а значить за податки громадян України.Брати Шевченки нехай напишуть скільки заробляють 20-30% від загальної вартості ремонту,скільки відкату отримує Матвієнко.А укоп нехай дасть відповідь коли їх "тато"коломойський поверне державі 80млрд.гривень,а регіонам загнані в нерентабельні і розвалені передові підприємства.А переважна більшість депутатів це паразити,які існуюють виключно завдяки народу України.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: