Є відраза до людей, які називають патрульних ледарями і пишуть про зраду, – головний патрульний Франківська (фото)

Як повідомляли ЗМІ, 6 жовтня стартував набір у лави патрульної поліції.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/kava-mihalets-4.jpg

 

Головний патрульний Івано-Франківська Дмитро Міхалець під час кавування з франківцями сказав, що орієнтується на більше тисячі заяв охочих служити.

“Це моя думка. Будемо розвивати піар, щоб люди знали більше про набір”, – додав він.

Депутат міської ради Адріан Волгін, який буде у конкурсній комісії, вважає, що слід збільшити покарання водіям та іншим людям, які по-хамський спілкуються з правоохоронцями.
Міхалець підтвердив, що часто бувають тяжкі випадки, думка про які довго не покидає. Однак з часом людина адаптовується.

“Я важко звикав до ДТП, до трупів, сімейних конфліктів. Більшість з цих критиків навіть не знає про роботу патрульних. Є відраза до людей, які кричать про зраду і називають патрульних ледарями”, – прокоментував він.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/kava-mihalets-.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/kava-mihalets-5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/kava-mihalets-2.jpg

 

Нагадаємо, що В кулуарах обговорюється можливість призначення головного патрульного Івано-Франківська заступником начальника УМВС області

                       В Івано-Франківську стартує другий набір до лав патрульної поліції



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 08 жовтня, 2:06
Якщо в цього підера відраза до людей то якого х*я цей у*обок пішов в поліцію працювати та ще на керівну посаду? На*уй гнати в шию п*дераса
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 8:28
а що не задоволений що тебе не поставив раком?
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 6:06
Маїш щісті, що у мене Пистольи немає
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 8:25
та ти не знаєш як його треба тримати
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 11:06
Що до волга то як йому( вдалось не один раз вийти з плєна ) при тому масква яка розташована на річці волга наших полонених катує руки відрубують фашисти сталінські.а коли люди критикують заслужено поліцію то начальник який неадекватно поводиться з інвалідом війни,журналістом ,не вправі в бесіду встрівати,є ще така депутат як надя сєвчєнко яка заробляла на сексі по телефону і україножера любить медвєдчука то і це файно ви паскуди і треба вас міняти допоки не будуть нормальні люди укр перемога.
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 17:29
Не начитався а мої предки з вами спідоносами ленінськими постійно воюють,нам по барабані що ви в кремлі абортники ригаєте поки ви не лізете де вас не треба.з вас жизнь знущається пянь мозги лени сифілітичні.
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 11:23
Звідки візьмуться нормальні люди твоєї мрії? Ти сам нормальний? Йди у поліцію працювати.
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 13:15
Справа навіть не в тім, що Міхалець набив учасника АТО, зневажає людей і ненавидить жителів нашого міста, хоча і це вельми ганебно. А в тім, що він за це не поніс ніякого покарання. І за цю відразу до українців громадян нашої держави і мешканців славетного Станіславвова його ще й подають на підвищення! Над нами просто знущаються, плюють у вічи всім місцянам
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 16:16
Доки непрофесійні науки будуть нас вчити маючи необмежені права і нічого в голові
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 17:17
Майдан це файно.а що скакали по красній площі і приллізли ленін,троцький,янукович , вони яка масть .від нечисті ми очистимось.
Відповісти

Гість, 08 жовтня, 19:15
А ну, ледаре, розкажи мені чому так і не наведено порядку з пішоходами та велосипедистами? Чому дирку на Сагайдачного, де постійний потік людей, які переходить колію та 2 дороги ще не закрили. Чого йдучи по тротуару під мостом на Гірці маю відбиватися від велорагулів, які їздять тротуарами. Чому закон не один для всіх. І цей ледар каже, що йому щось не подобається? Працювати треба на совість!
Відповісти