Прикарпатська «Самопоміч» отримала нового керівника. Члени організації заявляють про грубі порушення

Вчора, 8 жовтня, обласний осередок партії «Самопоміч» 95 голосами обрав нового очільника. Ним став депутат Івано-Франківської облради Богдан Станіславський. Його конкурент Тарас Виноградник зняв свою кандидатуру.

Результат пошуку зображень за запитом "самопоміч"

 

Частина представників «Самопомочі» говорять про те, що під голосування набрали нових членів партії, які і підтримали кандидатуру Станіславського.

За словами представниці партії Галини Самілів, в першому турі перемогу отримав Тарас Виноградник, залишивши позаду Богдана Станіславського. Проте керівництво партії вирішило провести повторне голосування, пише жінка у Фейсбуці.

Позавчора, 7 жовтня, були проведені повторні збори, на яких мали обрати керівника обласного осередку. Кандидатури були ті ж, що і минулого разу – Виноградник та Станіславський.

«Але коли ми побачили новоприйнятих членів партії, які є прихильниками Богдана Станіславського, то хотілося нам всім відразу покинути зал!Тоді Тарас Виноградник вийшов до мікрофону і зняв свою кандидатуру, в той же час всі його прихильники-політичні осередки міста Івано-Франківська і районів області покидають зал», - пише Самілів.

За її словами, вибори голови осередку відбулися із грубими порушеннями вимог статуту партії  та закону України.

Жінка каже , що протягом декількох днів було прийнято в члени партії 70 осіб, які мали забезпечити перемогу Станіславському.

 

«+70 членів до місцевої організації партії за умови заборони здійснювати постановку на облік згідно рішення політради - типова поведінка сучасного "типового" українського політика, особливо при умові "потакання зверху". 70 з 95 - це не ті люди, які сформували політичну силу, це люди, якими скористались - їх жаль.  Третім зацікавленим особам - вітаю з піровою перемогою! Задумайтесь над її ціною», - написав у Фейсбуці Тарас Жарський.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: