Відбулися урочистості з нагоди Дня юриста

У залі засідань головного територіального управління юстиції в області відбулася урочиста церемонія нагородження працівників органів та установ юстиції з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста.

Привітали юристів керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, начальник головного територіального управління юстиції в області Андрій Гайда та голова відділення нотаріальної палати України в області Оксана Кіцула.

Присутнім побажали здоров’я, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання України, миру та злагоди в державі.

Як зазначалося, у даний час працівники головного територіального управління юстиції вкладають багато зусиль, професійних знань та навичок для належної реалізації проектів Міністерства юстиції України.

«Ми взяли вектор на захист  прав та свобод людини і громадянина, гарантованих Конституцією України, створення доступних сервісів, надання якісних, доступних адміністративних послуг, - зазначив Андрій Гайда. - Нехай  професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: