В Управлінні ДСНС в області відбулася Колегія за підсумками роботи за 9 місяців 2017 року

Сьогодні, 9 жовтня в приміщенні Кризового центру відбулося засідання Колегії  під головуванням  начальника  Управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького. У роботі колегії   також взяли участь працівники Управління ДСНС в області та керівники його територіальних підрозділів.

Розпочалася Колегія святковим моментом – урочистим проведенням на заслужений відпочинок  працівників Служби порятунку - Ярослава Боговича, Богдана Костишина та Руслана Креховецького.

Далі згідно порядку денного було заслухано доповідачів та проведено обговорення найактуальніших питань діяльності Управління ДСНС в області.

В ході засідання Колегії, зокрема, розглядалися питання щодо оперативного реагування  на надзвичайні ситуації та запобігання їх виникнення, питання організації цивільного захисту,  а також стан улаштування автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

Також на Колегії були поставлені  завдання на четвертий квартал поточного року. Зокрема, як наголосив начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, велику увагу варто приділити профілактиці та недопущенню  пожеж в осінньо-зимовий період.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник  Управління ДСНС в області Володимир Чернецький  наголосив на належному виконанні  всіх  прийнятих рішень Колегії та відповідальності виконавців за покладені на них завдання.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: