Медсестру, з вини якої важко травмувався вихованець Снятинського інтернату, амністували

Днями Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у справі медичної сестри, яку підозрювали у неналежному виконанні обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.

Як ідеться у судовому рішенні, жінку в 2009 році прийняли на посаду молодшої медичної сестри по догляду за хворими в Снятинський дитячий будинок-інтернат. З 6 квітня 2016 року на неї було покладено обов’язки молодшої медичної сестри (санітарки-няньки).

Вночі 4 серпня 2016 року жінка залишила без нагляду 12-річного вихованця інтернату, який через вроджену порушену координацію рухів потребував постійного стороннього нагляду. Згідно з посадовою інструкцією медсестра несла персональну відповідальність за життя і здоров'я вихованців, їх відпочинок та сон.

В результаті неналежного виконання професійних обов’язків медсестрою 12-річний підопічний без нагляду покинув спальне приміщення та пішов до туалету, де випав з вікна. Внаслідок падіння з третього поверху на бетонну доріжку хлопчик отримав численні травми. У важкому стані з відкритою черепно-мозковою травмою його госпіталізували у районну лікарню.

У суді обвинувачена визнала свою вину і щиро розкаялася у скоєному. Вона розповіла, що у її посадові обов’язки також входить ремонт одягу й інші роботи. Тієї ночі вона час від часу приходила і дивилася за дітьми. У момент, коли хлопчик випав з вікна, вона була у підсобному приміщенні з санітаром – ремонтували одяг.

Жінка зазначила, що одразу ж поїхала з дитиною в лікарню і відвідувала хлопчика після операції.

Також жінка просила суд застосувати щодо неї Закон України "Про амністію у 2016 році".

Суд визнав молодшу медсестру винною і призначив три роки обмеження волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Також вона має заплатити 5418 гривень за проведення експертиз.

На підставі ст. 1 п. в., ст. 15 Закону України "Про амністію у 2016 році" суд звільнив жінку від відбування призначеного покарання.

 

Нагадаємо, що На Прикарпатті 12-річний вихованець будинку-інтернату випав із вікна третього поверху

                      Нещасний випадок із сиротою, який випав з вікна, розслідують прикарпатські правоохоронці

                      Стали відомі нові подробиці нещасного випадку на Снятинщині, де постраждав 12-річний сирота

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: