На Прикарпатті судили чергового дезертира

Коломийський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання між військовою прокуратурою та артистом першої категорії оркестру управління військової частини В-3950.
 
Результат пошуку зображень за запитом "ltpthnbh"

Суд визнав музиканта винним у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 407 ч. 4 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби).

У серпні 2016 року обвинувачений підписав з командиром військової частини В-3950 контракт про проходження військової служби на три роки.

Наказом командира він був призначений на посаду артиста другої категорії оркестру управління військової частини В-3950.

Однак 23 січня 2017 року о 9.00 год. обвинувачений без поважних причин не з'явився вчасно на службу до розташування військової частини та без поважних причин перебував поза розташуванням військової частини до 25 квітня 2017 року, йдеться в рішенні суду.

Військова прокуратура уклала з обвинуваченим угоду про визнання винуватості. Відповідно до угоди суд затвердив угоду про визнання винуватості, визнав музиканта винним у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 407 ч. 4 КК України, призначив йому покарання три роки позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 жовтня, 9:21
Що ти тут забув?УКРАІНА не ваша краіна!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: