Якими статками володіють родичі Тимошенко: вражаючі дані (відео)

Юлія Тимошенко – "марафонець" української політики, депутат Верховної Ради 6 скликань, екс-прем'єр-міністр та колишній віце-прем'єр. Це людина, яка повністю присвятила себе служінню народу, яка не має нічого. І якби не родичі та однопартійці жінка не мала б ані де жити, ані на чому їздити.

Нова політична епоха Тимошенко почалась після виходу з колонії в розпал Революції Гідності. Її новий образ та стиль життя – простий і близький до народу. Політик захищає селян, бореться з підвищенням тарифів для населення. Окрім цього, Юлія Тимошенко відрізняється від інших українських політиків скромною декларацією.

"Ви знаєте, коли я зробила перший крок в політику, відмовилась від будь-якого бізнесу, бо вважаю, що бізнес і політика – несумісні, і сумісними бути не можуть через конфлікт інтересів", – заявила Юлія Тимошенко.

Щоб життя лідерки партії "батьківщина" не було занадто скромним, бізнес переписали на її родичів. У 2015 році чоловік Олександр був власником 9 українських фірм. Бізнес різноплановий = від розведення птиць до виготовлення парфумів. Однак у 2016 році Тимошенко вказала у декларації тільки 2 компанії чоловіка, бо інші підприємства переоформили.

Проте не весь бізнес Олександра Тимошенко вказали в документах про доходи. Зокрема,ю оминули увагою елітну нерухомість в Чехії, якою чоловік володіє вже 12 років. Згідно е-декларацією, у 2016 році бізнесмен збагатився на 2 мільйони 772тисячі гривень. Водночас Юлія Тимошенко вказала скромний дохід в 331 тисячу гривень та заощадження в сумі 838 тисячі гривень.

З власної нерухомості в лідера партії – жодного квадратного метра. Житло в елітній Конча-Заспі Юлія Тимошенко орендує у двоюрідної сестри Тетяни Шарапової. Окрім цього, нардеп не хизується дорогим автопарком, а їздить до парламенту на машині партії.

За інформацією ЗМІ, донька Юлії Тимошенко мешкає також в орендованому будинку в Конча-Заспі. Власником маєтку є тітка нардепа – Антоніна Ульяхіна, яка очолює Дніпропетровську обласну організацію "Батьківщина". Жінка також зареєструвала будинок на понад тисячу квадратних метрів у Дніпрі та земельні ділянки на Київщині.

Найбільшим землевласником у родині Тимошенко є зять нардепа Артур Чечоткін. У 2016 році власник "Укрінвестбанку" викупив у депутата "БЮТ" Сергія Власенка 25 соток землі в селі Дмитровичі. Також йому належить 45 соток землі неподалік від одеської траси.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 жовтня, 19:50
Вся жидва при владі володіє вражаючими статками
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: