У Франківську бійцеві АТО встановили анотаційну дошку (фото)

Місто Івано-Франківськ поповнилося ще однією анотаційною дошкою, яку встановили в рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв». Цього разу увіковічнили молодого юнака, учасника АТО: 23-річного Володимира Данилюка.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, програма створена для того, аби кожен житель чи гість нашого міста мав змогу бачити не тільки його теперішнє, але знайомитися з минулим. З реалізації програми встановлюють анотаційні дошки не тільки Героям давньоминулих епох, але й сучасникам.

«Ще одна дошка. Ще один молодий герой віддав своє життя за Україну. Йому було всього 23. Володимир Данилюк не роздумуючи пішов захищати східні кордони нашої держави й героїчно загинув під час виконання бойового завдання. Й важливо, щоб такі дошки відкривалися на фасадах навчальних закладів. Щоб діти, які йдуть на навчання щоранку згадували, кому вони завдячують цією можливістю. Це вже 19 дошка загиблим на Сході воїнам. Мені б дуже хотілося, щоб ми більше не відкривали таких пам'ятних дощок, але війна триває. Й ми повинні бути гідними жити в тій державі, за яку ці молоді хлопці віддали своє життя», - наголосив Руслан Марцінків.

 

Бійцеві АТО встановили анотаційну дошку

 

Бійцеві АТО встановили анотаційну дошку

 

Бійцеві АТО встановили анотаційну дошку

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: