У Франківську розпочалася програма безкоштовного лікування учасників АТО (фото)

Вчора, 11 жовтня, в Івано-Франківську в центральній міській лікарні стартувала програма безкоштовного обстеження і лікування учасників АТО.

https://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/22310446_1099839516813944_2689483944633538384_n.jpg

 

ЗМІ раніше повідомляли, що  ще 4 липня ЦМКЛ, міська рада та учасники АТО підписали меморандум про безкоштовне лікування. Очільник міської асоціації учасників АТО Vasul Andriyv опублікував у Фейсбуці допис із враженнями від запуску програми. Він наголосив на високому рівні організації обстеження та великому значенні такої програми для бійців та їхніх сімей. Вже на першому обстеженні у двох атовців знайшли проблеми зі здоров’ям, пише West News.

Фото: Василь Андріїв

“Вважаємо, що це важливий крок для оздоровлення наших бійців і їх сімей, та перший крок для системного, щорічного комплексного обстеження і подальшого лікування.

Хочемо виразити щиру подяку керівнику лікарні Taras Maslyak та завідуючому відділення Жидан Павло Михайлович (Pavlo Gydan) і всім лікарям та медсестрам. Завтра чергові 10 бійців будуть проходити курс обстеження. Дякуємо всім за підтримку..!“, – написав Василь Андріїв.

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Фоторепортаж: