Музикант Бабкін публічно визнав Росію агресором

Український музикант Сергій Бабкін публічно визнав російський уряд агресором
Результат пошуку зображень за запитом "бабкін сергій"ф
 

Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі, передає ТСН.

Перед початком концерту, який проходив у міському палаці культури машинобудівників, зібрались до двох десятків активістів від "Правого сектора" та ВО "Свобода". Вони вимагали від артиста публічно заявити про свою позицію щодо російської агресії проти України.

Бабкін зустрівся з двома активістами, а потім всіх мітингувальників запросив до зали, де мав відбутися концерт. Він заявив: "Я визнаю уряд Росії агресором".

Активісти також попросили озвучити свою позицію і щодо окупації Криму. Бабкін зазначив, що Крим - окупована територія України. Після цього концерт розпочався, а активісти залишили приміщення.

  • Нагадаємо, 7 жовтня активісти правих організацій заблокували вхід до львівського клубу "Малевич", де увечері мав розпочатися концерт Сергія Бабкіна. Свої дії молоді люди пояснили тим, що співак неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму.
  • Згодом Бабкін пояснив, чому після 2014 року продовжує виступати в Росії та чому давав концерт в анексованому Криму. "10-тисячний хор, який співає українською в Москві, - це перемога", - наголосив він.
  • На Тернопільщині заборонили проведення концертів у комунальних закладах артистам, які виступають у Росії та анексованому Криму.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 жовтня, 12:58
По перше хто це такій? По друге він це все визнав під примусом та під тиском. Отже ніякої юридичної сили то не має і тим більше навряд чи змінило думку нікому не відомомго музики. Якщо вам до скроні бандити прикладуть автомата і пирмусять щось казати на камеру то це ніякий суд не визнає доказом проти вас. Тому що ви діяли під примусом та загрозою щодо вашого життя та безпеки. Це в цивілізованому світі називається тероризм, захоплення заручників, захоплення приміщення злочинним угрупованням і т.д. Ну, зрозуміло, що у кримінальному концтаборі "Україна" закони світового співтовариства не діють. Тому тут все ясно: бандити напали на співака, захопили приміщення і під страхом смерті примусили його говорити всілякі дурниці
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: