Апеляційний суд скасував рішення Івано-Франківського міського суду, щодо неповнолітнього збоченця

Хлопець зможе вийти на волю, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів. А це приблизно 80 тис. грн.

Як повідомляв раніше «Галицький кореспондент», 27 вересня 16-річний юнак підсів у автобус до трирічної дівчинки, яка перебувала разом із бабусею та 5-річним братом. Втершись у довіру, підозрюваний під приводом супроводження дітей до туалету, провів потерпілу до туалетної кабінки одного із закладів харчування, що розташовані в районі «стометрівки» у центрі Івано-Франківська. Там він зачинившись із малолітньою дитиною у кабінці, вчинив протиправні дії щодо неї. Як наслідок, його підозрюють у розбещенні неповнолітньої.

Проте 10 жовтня голова Апеляційного суду в Івано-Франківській області Богдан Гриновецький своєю ухвалою скасував рішення Івано-Франківського міського суду. Хлопця звільнять з під варти, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів, що дорівнює приблизно 80 тис. грн.

Результат пошуку зображень за запитом "суддя гриновецький"

Суддя Богдан Гриновецький

 

Як повідомили «Галицькому кореспонденту» у прес-службі Апеляційного суду в Івано-Франківській області, суд взяв до уваги те, що юнак теж неповнолітній. Крім цього, є питання до його повносправності.

 

Нагадаємо, що Підліток, який нещодавно зґвалтував школяра в басейні ІФНТУНГ, знову потрапив у сексуальний скандал

                       Івано-Франківський міський суд взяв під варту неповнолітнього збоченця, який позавчора познущався над трирічною дівчинкою

                       Апеляційний суд повернув водійські права одіозному екс-судді Черепію, які у нього забрали за нетверезе водіння

 

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 17 жовтня, 22:55
Цей суддя сам збоченець якщо дозволяє заставу
Відповісти

Гість, 17 жовтня, 23:04
нахера застава,замість сизо под варту воєних на передок, і пусть окопи таки чорти риють,а вслучаї обстрілу в укриття непускати,а до дерева привязати,там уж як повезе. Бо гинуть кращи сини та отці, а всякі наркомани ,збоченці,маньякі,ворішкі засераюсь своїм існуванням нашу неньку...Та ще й відпускають.Коли така наволоч твїм онукам суддя пісюна в писок напхає, то задумаєшся.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 1:56
Люди, ганьба тому судді!Чи у нього своїх дітей нема!А якщо, ця тварина знову поглумиться з дитини!Соромно і страшно і боляче бо виродка хочуть відпустити!Хоча на волі може знайдеться відважна людина яка провчить збоченця!
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 6:50
Ах ви ж бляді продажні, вам лиш би застави вносити, ви сукі нажертися не можете грошима, а ця тварь згвалтувала хлопчика за яку навіть власні батьки не заступилися і ще затягнув малесенькі дитину в туалет, а батькам пофік. Бо самі такі уроди напевно як і це чмо, я за свою дитину цю блядь на куски би порвала. Ви "суддя" якщо ще можна так назвати в першу чергу маєте таких каратиі садити у тюрму, і похуй що він неповнолітній, є колонії для неповнолітніх, бо ж знайдеться добра людина яка вб'є нафік цю тварину.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 12:26
уїбан, а не суддя. було б добре шоб такий виродок і сім'ї судді попався...
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 22:06
в цій державі самосуд - вирішення питання. Судді вже за 80 тис грн оцінюють людську біду, і насрати на закон. "є питання до його повносправності." - в 16 років ?????? Він за кілька років піде до армії і отримає зброю...... Нехай випускає, люди знайдуть виродка, і гроші не поможуть.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:22
Наші судді серед людей як шакали серед звірів: плазують перед тими, в кого влада, гроші, сила і герої тільки проти тих, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися. А з фальшивістю і жорстокістю нащих суддів я зустрівся в 2000 році в Рогатинському районному суді, коли розглядалась справа про побиття моєї бабусі (1929 року народження) з переломом ребра і забоями на інших частинах тіла. Місцеві "жреці Феміди" діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:27
Наші судді (не всі, але значна частина) знають тільки себе, своїх родичів, близьких друзів, і тих, в кого більша влада, більший вплив і можливості. Решта людей, особливо ті, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися - це для них не люди.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:30
Наші судді, адвокати - то є справжні кати: помагають розбійникам людей мордувати.
Відповісти

Гість, 18 жовтня, 23:42
В Івано-Франківську судді і правоохоронці настіьки "чесні" і "порядні", що зробити зауваження п'яниці, який гадить Вам на двері, це злочин, а торгувати тіньовим спиртом - почесний і благородний бізнес. Розповсюджувачі "тіньового" спирту настільки привільно почувають себе в місті, що вже не знають, що мають витворяти і на що гроші потратити. Вже ставлять гаражі на каналізаційних люках, паркують автомобілі на люках водопроводів своїх сусідів. Люди бояться скаржитись на спиртовиків, бо місцеві правоохоронці кажуть, що їх "чіпати не можна".
Відповісти

Гість, 06 листопада, 23:31
Наші судді для покидьків і негідників - як вовчиця для вовченят, а для хороших, чесних і порядних людей - як лисиця для зайченят.
Відповісти