Акція до Дня боротьби з торгівлею людьми: 19 прикарпатців постраждали від “рабства” (фото)

Вчора, 18 жовтня, Івано-Франківськ втретє долучився до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Результат пошуку зображень за запитом "повії"

 

Три десятки студентів і студенток другого та четвертого курсу, які навчаються в ПНУ ім. В. Стефаника на спеціальностях “соціальний працівник” і “соціальний педагог”, під час акції роздають інформаційні буклети перехожим на Стометрівці, пише WestNews. Захід організував Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як розповіла доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ПНУ Роксоляна Зозуляк-Случик, студенти постійно працюють над проблемою протидії торгівлі людьми у стінах університету. Чималу увагу майбутні соцпрацівники і соціальні педагоги приділяють захисту громадян від небезпечних поїздок та поведінки за кордоном.

Заступник директора департаменту молодіжної політики Івано-Франківської міськох ради Назар Куземко зазначив, що внаслідок тісної співпраці та асоціації України з ЄС люди ще більше виїжджають за кордон, відтак ризики для них потрапити в халепу зростають. Торгівля людьми приносить величезні прибутки і поступається ними у світі лише торгівлі зброєю та наркобізнесу.

У нашій області цьогоріч від торгівлі людьми заявили себе потерпілими 19 прикарпатців, і з них 14 отримали офіційний статус постраждалих від сексуального й фізичного насильства, трансплантацій та інших видів торгівлі людьми.

22656300_854837988031072_827425566_n

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: