140 проектів на 10 років: У Франківську затвердили стратегію розвитку міста

Вчора, 27 жовтня в Івано-Франківську відбулась 16 сесія міської ради.
 
Результат пошуку зображень за запитом "сесія івано-франківської міської ради"
 

Серед іншого, депутати проголосували за «затвердження стратегії розвитку міста до 2028 року», інформує кореспондент Бліц-Інфо.

«Протягом року ми обговорювали стратегію разом з мешканцями міста, тому намагались врахувати всі вектори, всі побажання, щоб зробити Івано-Франківськ містом для життя та далеких перспектив», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Заступник міського голови Богдан Білик розповів, що стратегія розвитку міста передбачає роботи в п’ятьох основних напрямках. А саме, підтримки інвестицій та розвитку бізнесу, енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури, відкритої влади і сучасного управління, якісної освіти та  медицини, а також різноформатного культурного середовища. 

Загалом до 2028 року планується реалізувати 140 нових проектів. 

 

Нагадаємо, що Скандального франківського депутата хвилюють повії на Надрічній

                       В Івано-Франківську хочуть позбавити мандату депутата, який п'яним їздив за кермом автомобіляЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Демон революции, 28 жовтня, 22:44
Очередная информационная трагедия на Усраине. Казалось бы, ничего необычного: свидомый патриотический сайт «Неделя. UA» организовал голосование. Предлагалось ответить на вопрос: какому политику вы бы доверили управление своей страной? Проголосовали 41 664 человек. Результат убил авторов инициативы: полная и сокрушительная победа за президентом РФ Владимиром Путиным! Цэ – зрада! Cмотрим на результаты: Владимир Путин……… 84% (34 905 голосов) Александр Лукашенко…. 5% (2 032 голоса) Си Цзиньпин………… 2% (820 голосов) Владимир Жириновский… 2% (708 голосов) Пётр Порошенко ………1% (538 голосов)
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 2:14
Зрада. Бандера вдруге здох
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 2:15
Ця стратегія казка для недорозвинутих дебілів. Більше в таку побрехеньку ніхто не повірить
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 8:02
Слышь хохлодебил?может кто то ещё в твой жыдомайдан им Жыдореволюционеров гыдотности верит?им в незалежна Украину?яка через 100 падать розквитне а может быть вообще нахер здохнет!сними вышыванку придурок,глав открой урод!12 млн .украинцев уже за бугром жывут,уьехали с этого паршивого рая который жыды с бандерьем построить решили!
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 8:46
Ну а ти якого біса робиш на Україні, та ще й на українських сайтах!? Зрозуміло, що ходиш і сам в вишиванці і розказуєш як ти любиш Україну, заради пару копійок які тобі дають тут на хліб щоденний... і пригріли, щоб на Донбасі не поставили ультиматум іти в ДНР а потім не зарили як собаку, а в гіршому випадку не залишили як харч для лисиць і ворон. Та тільки тут можеш викидувати свю гниль і виписувати гадості всякі. Шановні читачі, нехай пишуть, не зважайте на цей "лай", це істерика нещасної шавки.
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 10:34
Так в денерах вже давно краще ніж в Україні живуть. Там дешева комуналка і всім нужденним дають гуманітарку. З голоду ніхто не помирає на відміну від жидівської України
Відповісти

Гість, 29 жовтня, 11:21
Ну то нехай там сидять і сунуть свого носа суди і не тикають листочками всюди "а мы переселенцы"
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: