Не Прикарпаттям єдиним. У яких іще регіонах держави знімали українське фентезі «Сторожова застава» (фото)

Як інформували ЗМІ 12 жовтня у кінотеатрах України з’явилось українське фентезі “Сторожова Застава”.

Так, для зйомок група “Сторожової застави” мандрувала Україною, що вхопити і передати красу та колоритність батьківщини у кіно, інфомує WestNews з посиланням на Plitkar. Слід зазначити, що під час зйомок знімальна група проїхала близько 5 тисяч по всій Україні.

Однією з локацій зйомок фільму є Скелі Довбуша, в Івано-Франківській області.

Це місце, де Вітька виявляється після перетину тимчасового порталу, де зустрічається з відомим нам героєм Олексою Поповичем (у фільмі це Олежка Попович), де разом з Оленкою шукає місце для зустрічі з волхвами. Скелі є частиною скелястого виступу, який утворився ще 70 мільйонів років тому, і оточені буково-смерековим лісом.

28

Так знімальна група побувала і в Коростишівському кар’єрі, що на Житомирщині.

Місце, куди відправляються школярі для зустрічі затемнення сонця, яке буває раз на сто років, де відбувається землетрус і відкривається тимчасової портал, в який затягує Вітьку (головний герой фільму) – це Коростишівський кар’єр. Хоча у фільмі говорять про поїздку в гори.

27

Знімали “Сторожуву заставу” також в Тетерівському коші, що знаходиться знову ж таки на Житомирщині.

Бій з половцями (правда, не знаємо який саме) знімали саме тут. Кош є сімейним еко-центром на Житомирщині. Якщо ви прихильники віри, звичаїв, свят, обрядів слов’ян, то вам сюди.

29

У Тетерівському коші святкують всі слов’янські свята, тут навіть розміщені статуї слов’янських богів триметрової висоти. Природа тут неймовірна: річка Тетерів з канатною дорогою і скелястими берегами, озеро, два джерела.

30

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: