В Калуші відбувся воркшоп «Діагностика проблем громади» (фото)

31 жовтня в ресторані «Асторія» (вул. Підвальна, 9) в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбувся воркшоп «Діагностика проблем громади».

Воркшоп «Діагностика проблем громади» проводив Віталій Загайний,  співзасновник та голова громадської організації «Центр Громадянських Ініціатив» з 2013 року, технолог, модератор, тренер та організатор ділових публічних подій, експерт з питань самоврядування та самоорганізації.

В заході взяли участь  волонтери Корпусу Миру США в Україні Патріція Дейґнан та Бреннен Претцер, головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету міської ради Мар‘яна Думенко, депутат Калуської міської ради Юрій Тимків, начальник відділу  з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Тарас Нижник, представники громадських організацій міста та активні калушани.

Воркшоп – це приклад інноваційної комунікації городян. Під час воркшопу учасники дізнались про інструменти діагностики проблем громади, а також, як визначити, що по-справжньому хвилює громаду. Також присутні вчились складати та презентували анкети для вивчення проблем громади міста (різні для окремих суспільних категорій).Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 01 листопада, 19:32
І хто з них "вор" і який "к шоп" брали показово?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: