Українці різко розбагатіли: скільки новеньких авто уже встигли придбати

За жовтень 2017 року різко зросли продажі нових легкових автомобілів – на 26%.

За минулий місяць в Україні придбали до 7652 авто, передає профільна асоціація "Укравтопром".

Дані стверджують, що найпопулярнішою маркою в Україні залишилася Toyota. За минулий місяць 979 українців придбали легковий автомобіль саме цієї марки. Продажі Toyota, порівнюючи з минулим роком, зросли на 26%.

Друге місце посідає німецька автобудівна фірма та марка автомобіля Volkswagen. Минулого року вона опинилася у десятці найпопулярніших в Україні автобрендів. Впродовж жовтня встигли придбати 794 нових легкових авто.

У трійці лідерів французька державна автомобільна компанія Renault. Показник продаж машин сягнув 664. Як порівняти з аналогічним періодом 2016 року, реалізація продукту впала на майже 13%.

На четвертому місці опинилася чеська Skoda. Українці за жовтень придбали 531 авто цієї марки. Німецька Audi посіла п’яте місце за кількістю продажів авто за минулий місяць. За жовтень українці встигли придбати 485 реєстраційних номерів цієї марки. Драйвером продажів Audi стала модель А3, яка охопила майже 70% продажів цього бренду.

У десятку найкращих продаж ввійшли Hyundai – 405 машин (+22%); KIA – 370 авто (+12%); Nissan – 341 штуки (+4%); Ford – 313 одиниць (-2%). Замикає десятку найбільш популярних на українському ринку марок за підсумками жовтня узбецький Ravon. Українці придбали 259 машин цієї марки (+265%).
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 листопада, 13:02
Статистика не відповідає навколишнім спостереженням. Купують автомобілі але мало і не нові. Хіба що у Києві може ріст.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: