На яких вулицях Івано-Франківська найчастіше вчиняються квартирні крадіжки

На території Івано-Франківська впродовж п’яти років було зареєстровано 1191 квартирна крадіжка, з них правоохоронці вже «розкрили» лише п’яту частину – 243.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит інтернет-видання МІСТО.

Результат пошуку зображень за запитом "квартирна крадіжка"

 

В  Управлінні карного розшуку ГУНП в області нам повідомили, що лише від січня цього року в Івано-Франківську вже зареєстровано 219 квартирних крадіжок. Для порівняння – ще чотири роки тому правоохоронці зареєстрували 78 крадіжки. Втім, найбільший відсоток розкритих злочинів зафіксований у 2013 році – 126 зареєстровані і з них 86 розкритих; для порівняння у 2016 році – 384 зареєстровані крадіжки і 27 розкритих.

Найбільше квартирних крадіжок впродовж п’яти років поліцейські реєстрували переважно на найбільш заселених вулицях міста –  Тролейбусна, Хіміків, Пасічна, Галицька, Володимира Великого, Короля Данила, Гетьмана Мазепи, Довженка, Коновальця, Чорновола, Незалежності, Івасюка, Будівельників, Вовчинецька, Богдана Хмельницького, Симоненка, Миколайчука, Стуса, Провулок Ключний.

 

Нагадаємо, Які мікрорайони Івано-Франківська є найкримінальнішими

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 листопада, 14:02
Та іди тииии на Хуй бидлюк.... вже заєбало одно то саме.... стогниш тут як сука...
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:26
В мордорі всюди небезпечно. Якщо вдасться вулицею прощімитися, щоб не перейшли бандити, селфіки перевертні, гопстопери, бандити, хулігани, чи патуруль комісарів по відлову в АТО, то хату обчистять. Плоди майдану дали свої жахливі результати. Отруйне насіння проросло і виросли радіоактивні будяки вальцманівських антинародних реформ. Жити по новому
Відповісти

Гість, 05 листопада, 23:33
Та їх повно по місту на чорних Бехах їздять і стартові пакети скуповують.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: