На Городенківщині дві ДЮСШ об’єднають

30 жовтня на базі Городенківської районної державної адміністрації відбулася нарад щодо ліквідації двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл: ДЮСШ відділу освіти та дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Колос».

Нарада проходила під головування керівника апарату районної державної адміністрації Степна Михайлюка. Серед присутніх: начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, в.о. начальника відділу освіти Юрій Лахман, директори ДЮСШ відділу освіти Михайло Думанський та ФСТ «Колос» Олексій Григорів, старші тренери по видах спорту з обидвох шкіл.

Перед присутніми виступив Степан Михайлюк, який повідомив, що з метою оптимізації бюджетних установ в районі буде ліквідовано дві ДЮСШ та утворено єдину дитячо-юнацьку спортивну школу комунальної форми власності, засновником якої буде районна рада, це дасть можливість скоротити витрати на утримання цих установ.

Юрист райдержадміністрації Любов Плаксій довела до керівників етапи процесу ліквідації та докладно розповіла про необхідні документи.

Під час обговорення, присутніми піднімалися питання: збереження існуючих видів спорту, відновлення на базі нової установи спартакіади школярів, питання працевлаштування тренерів обох шкіл, особливостей ліквідації спортивної школи ФСТ «Колос».

Така нарада буде не останньою в період ліквідації та створення нової ДЮСШ. Як зазначив Степан Михайлюк «жодний тренер та вид спорту не буде скорочений, без обговорення з колективами».

За матеріалами Городенківської РДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: