«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах в ОТГ

 «Батьківщина» здобула перше місце та взяла 29% (921 депутат) на місцевих виборах в ОТГ за підрахунком 100% голосів.

 

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

29%

«Батьківщина» перемогла в 13 областях України, а Блок Петра Порошенка – лише в 6. І це попри фальсифікації, попри використання адміністративного ресурсу, підкуп, який проводило по всій країні оточення президента. Такий результат став можливим завдяки виборцям, які проголосували чесно та свідомо», – наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, тенденції щодо перемоги «Батьківщини» підтверджуються даними на сайті Центральної виборчої комісії.

Як зазначила політик, результати місцевих виборів в ОТГ – це реальний рейтинг партії та наймасштабніше соціологічне дослідження, це лакмусовий папірець, який покаже: чи можемо ми розраховувати на чесні результати без фальсифікації на майбутніх парламентських і президентських виборах.

921 депутат

Водночас лідер «Батьківщини» звернула увагу на той факт, що в тих 6 областях, де переміг БПП, відбувалась найгрубіша фальсифікація результатів виборів, зокрема в Харківській та Вінницькій областях.

З огляду на це Юлія Тимошенко стверджує, що результат БПП у 21% – намальований, а реальний результат партії президента становить  максимум 5-6%.

Вона пояснила, чому БПП маніпулює інформацією щодо виборів: «Це не лише інформаційне спотворення результатів виборів, це, по суті, велика гібридна інформаційна війна проти народу України. Це і є підготовка до фальсифікацій майбутніх президентських виборів».

йййй

 

Насамкінець парламентар висловила переконання, що з мафією можливо впоратись.

«Якщо в таких умовах, коли партію «Батьківщина» практично намагались ліквідувати, ми взяли 29%, це означає, що управу на кланову систему знайти можна. Перемогти їх мирним шляхом також можна. Результати виборів дають надію на те, що відбудеться реальне перезавантаження влади, що буде докорінно змінений курс розвитку України – з її ліквідації на розквіт», – підсумувала Тимошенко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 листопада, 16:41
Ха ха ха, класс, Вальцману пезда. Всі майдануті пішли лісом. Свобода і Самопоміч в сраці. Найбільше тішить що майданам кінець. А потім ще будуть суди і розслідування. І за всіх кого вбив Порошенко, кого замордували спецслужби за критику режиму за все будете тримати відповідь. На палю майданутих!
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:31
Я би тебе суку на палю посадив троль смердючий
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:16
Що ти несеш?
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:16
Закономірний результат якщо це правда.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:17
Насторожує "на манежі одні й ті самі". Що принципово нового крім свого лідера на посаду може запропонувати "Батьківщина"?
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:24
Принциповим є те що це не шкокладна дупа. Креще вже Тимошенчиха ніж брехливий кондитер
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:34
Мені байдуже до дуп. Якісні зміни політики і ставлення держави до людей мають змінюватись, стандарти життя як в ЄС. Не все мавпувати як наші дебіли не розуміючи що й до чого.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:40
До 17:34 з стандартів життя як в ЄС вже маємо євроціни та євротарифи іншого не буде - ні запрплат, ні умов, ні медицини, ні прозорості та боротьби з корупцією нам не бачити. Доста вже єврощастя. Україна не Європа і ніколи нею не стане
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:32
Ха ха ха ха ха. Ціни вищі, аааа, курва мать, перемога. Це повна дупа. Так ви добєтесь, бо це ще не дно. Продовжуйте занурюватися у лайно
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:34
Зате у Сирію ще не відправляють і за хлопки на вулиці не вяжуть. Владу маємо шанси поміняти під нові запити людей. Та й наша справа в кінці кінців.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:42
Ти в Сирії зоч був чукча? В зімбабве україні життя не краще
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:47
Ну мсокалів не жити відправляють а умирати і ще потім збирати остатки родичів у метро петербурга коли сирійці мстять за своїх убитих дітей. Сирійці гарно жили краще москалів, десятки мільйони яких без газо і водопостачання, зате від СССР літаки з бомбами залишились трохи модернізовані на гроші з нафти і газу. Ти не за мене переживай, а за себе - це ти хочеш в рускій мір, а не я.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:00
І що ти тут робиш тоді? Не сунь нам свою Росію страну рабів страну господ - їдь туди у "кращий рускій мір". І чого це ти про жидів мені розказуєш? Поясниш як проросійські колишні міністри в Ізраїлі опинились? Табачник, який збирався істрібітельні отряди проти українців відновлювати історію писав щоб Кремлю подобалась. Клименко - міністр фінансів теж там само у Ізраєлі з золотом. Ти їх повернення в Україну хочеш під видом руского міра? Іди в на хер.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:16
Табачник жидоукраїнський міністр
Відповісти

Гість, 02 листопада, 17:56
Тобі подобається бути відсталим і бачити щастя у мосальській диктатурі - твої справи. Стане Україна Європою або щезне чи перетвориться вслід за Росією на криваве диктаторське Зімбабве. Ми добємось свого з донбасянами і кияними чи без них. Ціни у нас, доречі вищі, а не європейські.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 18:35
Спамиш не в тему?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: