На Прикарпатті придбали крематорій для спалювання тварин

Як відомо, наприкінці серпня до членів аграрної комісії звернувся начальник головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський щодо купівлі крематорію.
 
news-image: На Прикарпатті придбали крематорій для спалювання тварин
 

Як пояснював Роман Гурський, вони зобов'язані спалювати трупи тварин, які їм присилають для експертиз на наявність африканської чуми чи сказу. Проте лабораторія знаходиться в межах житлової забудови, тож їм необхідний новий крематорій.

Сьогодні, 2 листопада головний ветеринар області повідомив депутатам, що управління провело торги і придбало новий крематорій за 195 тисяч гривень.

"На придбання крематорію виділили 210 тисяч, проте ми вклалися в 195, тож тепер потрібно внести зміни до цільової програми ветеринарної медицини в області", - звернувся Гурський.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 листопада, 23:31
Вони там нас спалюватимуть. Це для безхатьків, бомжів, злиднів, політвязнів і політичних дисидентів. З СБУ кожен день вивозять трупи, по квартирах збирають померлих від виснаження пенсіонерів, замерзлих безхатьків в котрих злочинна влада відібрала квартири. Тому бандитам треба кудись дівати всі ті трупи. Тому замовили крематорії ніби для тварин. Вони нас всіх знищать
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: