Завдяки одіозному Тарасу Климу, один із наступних домашніх матчів «Прикарпаття» проведе без глядачів

Сьогодні в Будинку футболу відбулося засідання КДК ФФУ в порядок денний якого було включено питання "Про неналежну організацію матчу Кубку України "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Карпати" (Львів).

Результат пошуку зображень за запитом "вболівальники на стадіоні рух"

Як повідомляє МФК "Прикарпаття", Контрольно-дисциплінарний комітет, заслухавши пояснення Івано-Франківсього клубу, зобов'язав МФК "Прикарпаття" провести один з домашніх матчів команди в 2018 році без глядачів.

Дане рішення може бути оскаржене в Апеляційному комітеті ФФУ.

 

Нагадаємо, що Скандальний Тарас Клим доніс на прикарпатських вболівальників (документ)

                       Одіозний Тарас Клим більше не керуватиме прикарпатським футболом (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 листопада, 19:01
І так би ніхто не прийшов
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:04
Не тринди. Іди в шашки грати.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:03
Чим "Прикарпаття" винувате?
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:06
Клим ніс по вітру тримає. Уже зрозумів що для влади Путін не таке вже й хуйло, а торговий партнер і карає клуб за речівку на стадіоні. А вернуться регіонали з політикою влади то взагалі у виграші. З посади його й так ніхто не змінає. Офігів пристосуванець.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:22
Клим не доніс, а виконував свої посадові інструкції все по нормативах Євросоюзу
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:26
Клим написав правду, по нашому - він стукач, а у Європі і Америці за таке премії дають.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:53
Тобто за образливу речівку на Гітлера в Європі команда грала б при порожніх трибунах? Ти точна знаєш де Європа на карті? Інша справа європейці в НАТО захищені ядерним щитом від дикої Росії і їх такі проблеми вже не хвилюють, співають інших пісень на стідіонах.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:11
Дика Росія також захищена ядерним щитом від територіальної і економічної експансії європейців і американців. А Україну використовують хто як хоче.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:21
Про захищеність від економічної експансії ну дуже смішно. Скільки коштує долар в Росії і в чому хотілиб отримувати зарплату росіяни. Ти з російського компютера пишеш? 30 мільйонів росіяни не газифіковані. Весь газ продають в Європу, а не жабракам росіянам. В Саудівській Аравії таке неможливо уявити. Вони головою захищені, а ти троль далі захищаючи офшори Кремля на заході, переживай за наші українські проблеми з нашими злодіями.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 21:34
Переживають за проблеми психічно хворі люди, які чекають на те, щоб хтось вирішив їх проблеми, нормальні - працюють і проблеми вирішують щодня.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:15
Я тут з тебе приклад взяв і пішов на один з місцевих сайтів російський російською діставати ахінею як ти. Весело. Біснуються. До ахінеї "Россию - 52-ым штатом США" ще не договорився але скоро. Україні погрожує Росія, а не хтось інший і щит потрібен від неї - якщо відповідати на твою херню. Га-га-га. І доречі рсоіяни хвилює ІД і його діяльність в Росі про що мовчить російське телебачення. Ти не боїшся за своїх дітей, троль?
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:28
20:15 дуже виважене рішення під мене косити. Якщо бог не дав свого розуму користуйся чужим. Це мудрий вчинок для дурня. А про решту скажу, що через рік-два більшість українців будуть благати Путіна увійти в рештки України захистити від того хаосу що наробили вальцмани. І рос солдатів будуть зустрічати з квітами, хлібом і сіллю, але не на колінах під дулами автоматів як жиди примушують труни зустрічати та портрети президента. Хто не впав на коліна того в розхід або по концтаборах
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:33
Не під тебе, а віддати тобі тією ж монетою. Тілька я розумніший і зі мною навіть згоду висловлювали. Тому іди на три букви, нікчема, зі своїми прогнозами і зі своїм путіном. Га-га-га. З москалями скучновато розмовляти, взнають що з України одразу вчити жити починають хоча недавно жалілись на тисячі своїх невирішених проблем. Ну вас на. Нам в європу, там люди щасливіщі і не такі злі і не підлі.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 21:38
Годинею смердить від тебе, непідмитий.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:11
Якщо нас не пустили під ядерний щит Європи та Америки то варто піти під ядерний щит Росії. Бо Україна опинилася поміж двох вогнів немов затиснута двома половинками дупи в самісенький анус
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:17
В сусідню палату зайди якщо пускають може тобі інші ліки потрібні.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 19:28
Україна це Європа
Відповісти

Гість, 02 листопада, 20:16
Буде без москалів і їх копій у вишиванках.
Відповісти

Гість, 02 листопада, 22:01
Я наприклад дуже пишаюся тим що москаль. Москалі сильні і могутні. Звісно міг би казати всім що українець. Але сьогодня українців вважають за лохів в усьому світі, тому що вони подарували валсну державу жидам, призначили своїм гетьманом Вальцмана, а його касиром Гройсмана. Сміх та й годі. Ні ні і ще раз ні. Я не українець. Я москаль
Відповісти

Гість, 03 листопада, 2:02
То піздуй звідси лошара москальська...
Відповісти

Гість, 02 листопада, 22:51
Клим це ворог зрадник укр ,це сміття має сидіти25 років тюрми і якщо він не сяде то наступники посадять тих хто його не посадив разом з цим дегенератом .
Відповісти

Гість, 03 листопада, 3:36
Клим вчинив вірно. Прийняв правильне рішенння по закону. За це йому честь і повага. Якщо хочемо в Європу треба дотримуватися законів
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: