В Управлінні ДСНС в області відбулася підсумкова нарада (фото)

2 листопада прикарпатські рятувальники підбили підсумки  оперативно-службової діяльності за  жовтень місяць поточного року. У роботі наради взяли участь керівництво та працівники пожежно-рятувальної служби Прикарпаття.

Нарада відбулася під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного заходу Володимира Чернецького. Згідно поря­дку денного, було заслухано доповідачів та проведено обговорення найактуальніших питань діяльності  Управління ДСНС в області за вказаний період.

Про проведену роботу за жовтень місяць доповіли керівники Івано-Франківського міського відділу, Коломийського міськрайонного відділу, Богородчанського та Снятинського районних відділів.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про виконання заходів щодо забезпечення готовності до реагування на надзвичайні ситуації  в осінньо-зимовий період.   Йшлося також про стан із пожежами, травмуванням та загибеллю людей на них.

Підбиваючи підсумки  наради, начальник Управління Володимир Чернецький наголосив на безумовному викона­нні прийнятих рішень та відповідальності виконавців за пок­ладені на них завдання, по­с­тійній готовності сил та засобів пожежно-ря­ту­вальних підрозділів об­ласті до дій за призначенням.

DSC_1100.jpg  DSC_1103.jpg

DSC_1104.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: