Путін зробив пластику – хірург показав “омолоджені місця”

Пластичні операції президента Російської Федерації Володимира Путіна видають області верхніх і нижніх повік на його обличчі.

Про це провідний пластичний хірург, кандидат медичних наук Павло Денищук розповів під час чату в Главреді.

За словами експерта, глава російської держави періодично коригує прооперовані ділянки.

– Путін робив пластичні оперативні втручання. Це особливо помітно в області верхніх і нижніх повік. Періодично він проводить корекцію цих ділянок із використанням препаратів ботулотоксину і об’ємних методів, – зазначив Денищук.


Фото: Getty Images.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 03 листопада, 14:57
Путінові респект
Відповісти

Гість, 03 листопада, 17:42
Це так якби в 1942 році газета в москві написала статтю шо гітлер відпочив на курорті і оздоровивмя. У нас війна чи у нас загравання прикарпатської правди із окупантами? Статейкитпро путіна піднімають вам рейтинг? Коцабові ви колєги
Відповісти

Пластун Мозговед, 05 листопада, 20:46
Коцабу можна вважати «політичним в'язнем», а арешт на 60 діб порушує право на свободу (стаття 5 Європейської Конвенції з прав людини) і є непропорційною реакцією держави. Член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський вважає, що виступи проти мобілізації не є правопорушенням в Україні — це лише висловлення власної думки. Того ж дня уповноважена з прав людини Валерія Лутковська заявила, що вважає недопустимим у "демократичному" суспільстві таке обмеження свободи, як у справі Коцаби та вбачає в його арешті ознаки порушення статті 10 Європейської Конвенції з прав людини.
Відповісти

Гість, 03 листопада, 17:59
Коцаба офіційно визнаний Європарламентом вязнем сумління і політичним десидентом, що зазанав переслідування з боку влади України за свободу слова і професійну журналістську діяльність
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:08
Це щоб у труні гарно виглядав?
Відповісти

Гість, 03 листопада, 16:50
Вначале тебя гаденыша бандеровского туда упакуем!прямо к Бандере в корыто!
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:51
Чим Вальцман кращій за Путіна?
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:24
Але Путін добре годує своїх роосіян, шле ще тони гуманітарки нам в Україну правда на непідконтрольну частину Донбасу. Я так гадаю, що це через те, що жиди не пускають допомогу в решту України. Путін щедрий, він би навіть і Галичину гуманітаркою закидав, якби Вальцман не впирався. А той навпаки хоче нас тільки всіх знищити. Постійно здоймає тарифи. Ну і за що би ми мали ненавидіти Путіна, коли він такий вправний газда? Росіяни в 10 разів заможніщі за нас. Я вважаю що Путіна києвські корупціонери олігархи навмисно обмовляють. Він виглядає як хороша людина і дуже ефективний президент. Нам би такого
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:28
То уєби звідси тай всі проблеми ... чого тут стогниш як сучка з хуйом в сраці ... троль смердячий...
Відповісти

Гість, 03 листопада, 16:59
Кожен має право висловлювати свою окрему думку. На це і покликана демократія. Потрібно шукати компроміси. Можливо, настав час по іншому оцінити Путіна. Зробити переоцінку власних цінностей. Адже майдан виявився брехнею
Відповісти

Гість, 03 листопада, 16:52
Обычно это любимое занятие бандероуродов в краивки!засунуть бывало себе друг другу член в жопу и орут слава окраине!да гаденыши?
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:33
Чого це я маю уйобувати? Просто викладаю альтернативну думку
Відповісти

Соломія, 03 листопада, 15:30
Пропоную подивитися на Путіна під іншим кутом зору. Візьмемо для порівняння нашого брехуна алкоголіка Порошенка. Це ж небо і земля. Порошенко тільки гроші з бюджету тяга. А Путін вивів Росію в світові лідери. Про те, що Порошенко зробив з Україною тільки матюки на розум приходять
Відповісти

Гість, 03 листопада, 15:36
Може Путін і справді не такий вже й поганий? Мали вже Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенку і все не те... давайте спробуєму Путіна. Все щось нове, може би і на краще стало
Відповісти

Гість, 03 листопада, 16:53
Слава Путину!слава ВВС России!
Відповісти

Гість, 03 листопада, 16:55
Люди схаменіться, в нас є власна держава, ви що подуріли? Одні за зарадника Порошенка, інші за Путіна. Треба десть межі бачити. Нехай би і Україна залишалася, просто потрібно вибрати файного президента, котрого би сприйняв і Схід і Захід України, котрого би слухали і в Європі і в Росії. Таким вбачаю журналіста мученика Руслана Коцабу. Нехай би він поїхав до Путіна і уклав мирову. Нехай би поїхав на Донбас і сів за круглий стіл з захарченками та іншими ватажками ЛДНР, перепросить в них пробачення від нас за вбитих жінок та дітей, за те що виконували злочинні накази державного зрадника Порошенка. Ну і ніхто йому не відмовить і Європа схвально сприйме і Путін не зможе заперечити, бо Руслан Коцаба вязень сумління і постраждалий від диктатури злочинного диктатора Петра Олексійовича
Відповісти

Гість, 03 листопада, 21:58
Шукають хрінь якусь у Путіна. Він винуватий у багатьох речах проти України, а ле цим брєдом про "пластику" злодії у вишиванках ховають свої злочинні вчиники.
Відповісти