На Прикарпатті залізниця перевозить 38% вантажів

В Івано-Франківській області залізницею здійснюється понад 38% усіх вантажних та близько 4% пасажирських перевезень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області.

У сфері вантажних перевезень залізничним транспортом, в основному, перевозяться мінерально–будівельні матеріали, хлібні вантажі, нафта і нафтопродукти, лісові вантажі, брухт чорних металів.

У січні–вересні 2017 року рухомим складом залізничного транспорту області відправлено 4,1 млн.т вантажів, що на 6,1% більше, ніж за аналогічний період торік. Найбільша частка у загальному обсязі відправлених вантажів припадає на цемент – 30,9%.

Залізницею, як найбільш доступним і надійним видом транспорту у сфері пасажирських перевезень, у січні–вересні поточного року відправлено 2,1 млн. пасажирів, що на 5,4% менше, ніж за аналогічний період торік. Із загального обсягу 88,4% перевезень здійснено в приміському сполученні.

На початок 2016 року експлуатаційна довжина залізничних колій загального користування в області складала 494 км. На 1000 квадратних кілометрів території області припадає, як і в цілому по державі, 35,5 км залізничних колій. За їх щільністю Івано-Франківщина посідає 14 місце серед регіонів України.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 03 листопада, 20:49
ТАК !!І З ЦИХ 38%-ЦЕ ВСЕ КРАДЕНИЙ КАРПАТСЬКИЙ ЛІС!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: