Франківець візьме участь у найбільшому біговому марафоні світу (фото)

Сьогодні, 5 листопада, у Нью-Йорку стартує найбільший біговий марафон світу TCS New York City Marathon. Серед учасників забігу – організатор Frankivsk Half Marathon, франківець Ігор Кріцак.

У забігу беруть участь спортсмени і любителі з усього світу, загалом цього року зареєструвалося 72 999 учасників, українців у їх числі 35.
Забіг розпочнеться о 9:00 (15:00 в Україні), перед учасниками – дистанція в 42,196 кілометрів.
Вчора, 3 листопада, відбувся парад націй, на якому ще два роки тому від України був представлений всього один учасник.
 

 
 
Ігор Кріцак розповідає, що реєстрацію на світовий забіг отримав в подарунок від компанії New Balance, після того, як виникла ідея реалізувати проект про найбільшу вилазку українців на марафон в Нью-Йорку.
Ідея була хорошою, але в повній мірі в цьому році її не вдалося реалізувати, проте сподіваюся все ще попереду, – пояснює Ігор.

 
Франківець розповідає, що реєстрацію на захід коштувала 400$ і просто придбати її було не можливо, потрібно було виграти, як лотерею.
Подав документи на візу з підтверджуючим листом про участь у марафоні, купив квитки (450$), знайшов в Америці хорошого друга, який зараз проживає в США і полетів.
Готувався 2 місяці. Просто дотримувався тренувального плану, написаного моїм тренером – заслуженим тренером України Лєбєдєвим Костянтином.
Планом передбачена білкова дієта в останній тиждень до старту: з понеділка по середу. Ну а коли прилетів сюди, зрозумів, що готовий повторити це ще 100 тисяч разів. Це неймовірне місто з фантастичною атмосферою. Тут всі займаються спортом, завжди і всюди. Все, як в кіно, але реально, – ділиться враженнями марафонець.
 

Франківський спортсмен розповідає, що напередодні старту травмував ногу, проте думка про те, що він представляє Україну і єдиний – рідний Івано-Франківськ додає сил і мотивує не здаватися та йти до кінця.
Поспостерігати за біговим забігом зможуть у всіх куточках світу, адже організатори  обіцяють пряму трансляцію. Вболіваємо за нашого земляка.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 листопада, 15:51
Марафон - це наркотик але у всіх марафонців серце вдвічі більше чим у нормальних людей вони довго не живуть потім проблеми з суглобами але все одно люди ведуться бо це "модно".
Відповісти

Гість, 05 листопада, 16:05
Не неси пургу все буде добре. Довго не живуть тролі в яких дупа у 2-а рази більша. Хе-хе-хе.
Відповісти

Гість, 05 листопада, 16:02
Успіхів українцям в щасливому центрі світу США.
Відповісти

Гість, 05 листопада, 17:33
Одна вже ла-манш перепливала. Чуть не кинула коні... Ще той хоче іраник опозорити
Відповісти

Гість, 05 листопада, 17:47
Один уже у інтернеті тролив, а всім пофігу на твою болтовню, нікчема. Хе-хе-хе. Українці Нью-Йорка молодці.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: