Як найясніший цісар Франц Йосиф перебував у Станиславові (фоторепортаж)

Історія Станіслава (сучасного Івано-Франківська) на архівних світлинах 1912 року.

“Якби старі світлини заговорили”. Карл Франц Йосиф з візитом до Станіслава. ФОТО

 

Марія Клімчак у Фейсбук публікує архівні фото Українського Національного Музею в Чикаго за 14 квітня 1912 року. До Станіслава завітав Карл Франца Йосифа, пишуть Вікна

"Якби старі світлини заговорили...скупі підписи! А за ними історія нашого народу. Вітання вельмисвітлих панів - сильних світу вже того, що в минулому. 14 квітня 1912 року Станіславівщина вітала архикнязя Карла Франца Йосифа. Микитинці, Пасічна, Боднарів, Майдан - від старого до малого вийшли зустріти Карла. Квітень тільки починав квітнути..."

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 листопада, 20:03
Як колись бичйо стояло на колінах кашкети ломало перед панами так і тепер. Бува їду, а вздовж траси ідоти на колінах стоять нераби. Гадаю чого б то? А то портрет Вальцмана повезли над труповозкою причеплений. Подарунок Цукорка з фронту для сімї, що без батька залишилася. А вони стоять поклони бють. Як тоді їхні діди прадіди цісару вклонялися в чергу ставали.Чисто придурки. А цісар їхні сини на фронт гнав і заідтам трупи везли з портеретами цара Того Йосипа Фердинанда. Так само як Вальцман тепер робить.
Відповісти

Гість, 05 листопада, 21:54
Можна подумати ти, російський холоп, у 1812 році був іншим. Умора, а не троль. Це ти зараз раб Путіна слова проти ньог осказати ен можеш і не знаєш слова "демократія" та "влада народу".
Відповісти

Гість, 05 листопада, 20:25
Чисто як мавпи на майдані з прапорами стоять
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: