“Не пам’ятаю, щоб так без душі команда грала перший тайм”, – тренер “Прикарпаття” про матч з “Агробізнесом” (відео)

Тренер футбольного клубу “Прикарпаття” розчарований тим, що його підопічні не викладалися, як слід, у першому  таймі.

Про це Володимир Ковалюк розповів на прес-конференції після завершення матчу.

Нагадаємо, вчора іванофранківці програли волочиському “Агробізнесу” з рахунком 2:4. Всі голи їм забили у першому таймі.

Насамперед Ковалюк попросив вибачення у вболівальників за те, що останній матч сезону завершився поразкою.

Він зауважив, що були кадрові проблеми – чотири жовті картки, травми основного нападника та захисника, яких не вистачало на полі. Але найбільше бракувало боротьби. Здавалося, що футболісти вже хочуть у відпустку .

“Такого настрою я не пам’ятаю, щоб так без душі команада грала перший тайм”, – заявив Володимир Ковалюк.

За його словами, чотири пропущені голи у першій частині гри важко надолужити.

Ковалюк стверджує, що завжди прививає своїм підопічним самовіддачу.   На його думку,  це головне, а майстерність прийде з часом.

“В цілому, ми заслужено програли. Можна тільки паплодувати “Агробізнесу”  Побажати у майбутньому успіхів. Команда в них збалансована. Мені подобається, як вони віддаються на полі”, – сказав наставник “Прикарпаття”.

Нагадаємо, що «Прикарпаття» зазнає розгромної домашньої поразки від лідера першості «Агробізнесу» (фоторепортаж)

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.