Неповнолітній прикарпатець, якого п’ять днів розшукують рідні, вирушив до дядька на Житомирщину (фото)

ЗМІ писали, що 17-річний Денис Фальковський поїхав з дому 2 листопада і по сьогодні не повернувся, телефонний зв’язок з хлопцем відсутній.

23172487_801242586725342_7788021386012671286_n

 

Востаннє хлопця помітили в с. Монастирець Львівської області, коли той пересувався на велосипеді. Наразі до пошуків неповнолітнього залучили львівських правоохоронців.

Як стало відомо “Вікнам”, до рідних 17-річного Дениса із села Довгий Войнилів зателефонував родич із Житомирщини. Він повідомив, що хлопець у нього. За попередньою інформацією, із хлопцем усе гаразд. Чому він подався до дядька за кількасот кілометрів від дому, ніхто ще не знає.

У відділку поліції не підтверджують цього факту. Але така ж інформація надходила і до них. Її перевіряють.

Нагадаємо, хлопець проживає в селі Довгий Войнилів на Калущині. 2 листопада взяв з дому спортивний велосипед і поїхав в невідомому напрямку. Разом з собою хлопець прихопив документи та деякі особисті речі. Неповнолітній прикарпатець – під опікою рідного дядька, адже є сиротою. Навчається у Войнилівському навчально-виробничому комбінаті, характеризується позитивно. Чому пішов з дому – невідомо, попередньо сварок з опікунами не мав.

 

Нагадаємо, що Триває пошук неповнолітнього прикарпатця: востаннє хлопця бачили на Львівщині (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: