Порошенко підписав закон про електронні підписи та ключі

В Україні запроваджуються електронна ідентифікація, електронний підпис та електронна печатка
Результат пошуку зображень за запитом "порошенко підписав"
 

Про це йдеться у законі "Про електронні довірчі послуги", який сьогодні підписав президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

"Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису шляхом імплементації законодавства Євросоюзу, розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг", - наголошується у повідомленні.

Закон також полегшує транскордонне використання онлайн-послуг, “створює умови для безпечної електронної ідентифікації і автентифікації, а також взаємного визнання ключових компонентів транскордонних цифрових послуг, таких як електронна ідентифікація, електронні підписи, електронні документи та послуги, визначає основні принципи державного регулювання у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації”.

  • Нагадаємо, закон №2155-VIII, ухвалений Верховною Радою 5 жовтня 2017 року, набуває  чинності через рік з дня його опублікування, окрім статті 10, яка набирає чинності з дня опублікування цього закону.
  • Стаття 10 закону присвячена повноваженням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інформатизації та електронного урядування.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: