На старому цвинтарі Калуша знайшли могилу знаменитого дзвонаря Антонія Серафина (фото)

Калуські краєзнавці Олександр Коваль та Василь Фіцак продовжують приводити до ладу старе кладовище міста. Під час пошукових робіт вони вже не вперше знаходять могили відомих калушан.

4 листопада під час відновлення пошукових робіт на старому цвинтарі, інформують Вікна, краєзнавцям вдалось віднайти поховання Антонія Серафина, до цього часу було відоме місце поховання його батька.

За словами Василя Фіцака, надгробок потребує реставрації, тому найближчим часом калушани займуться його ремонтом.

Антоній Серафин мешкав в Калуші, був знатною людиною і займався відливанням дзвонів. Його роботи 1912 року були відзначені почесними дипломами на виставці в Кракові, золотими медалями у Львові та Стрию та чотирма срібними медалями.

На старому кладовищі Калуша похований його батько Ян Серафин, де встановлено дорогий кам’яний надгробок, який є цінною авторською роботою.

Антоній Серафин був відомою постаттю в Калуші, і дотепер не була достеменно відома його подальша доля.

 

Нагадаємо, що В Калуші вдалось віднайти унікальний дзвін, якому понад сто років (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Тривожний дзвін, 07 листопада, 15:38
А ви про дзвіночки... Облави на призовників продовжуються. Крива Липа Львів і нічний клуб у Києві зовісм не єдині в Україні. У Калуші після "Карпатнафтохім" військові взялись за наступне підприємство "Даноша" - скрутили і забрали чотирьох людей, які йшли на роботу. Після розповіді про подію у Калуш ФМ збираються "перевіряти" і це радіо - http://www.kalushfm.com.ua/publication/kaluskiy-viyskkomat-rozshuku-prizovnikiv-za-mistsem-roboti-sohodni-zavitali-na-danoshu Прозахідна влада продовжує терор громадян. Президент особисто підписав указ про призив в АТО затверджений депутатами Ради після чергової обіцянки лохам минулого року: «Як я обіцяв, я поставив завдання, щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо в кінці жовтня (багато політиків нам обіцяли протягом 15 років перехід на контрактну армію), я наголошую: що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою» (с)Порошенко.
Відповісти

Гість, 07 листопада, 16:04
Шкода Дзізьо офф...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: