Відомий педіатр Євген Комаровський розвінчав популярні міфи про профілактику грипу

Відомий педіатр Євген Комаровський закликав українців з розумом підійти до вибору способів профілактики грипу.

Поради лікар розмістив на своєму сайті.

Зокрема, він закликав не покладатися на псевдолікувальні засоби у лікуванні вірусних інфекцій.

Ніяка цибуля, ніякий часник, ніякі намиста-амулети не здатні відлякати віруси від вас і ваших дітей. Розставлені по квартирі (приміщень дитячого садка) блюдця з нарізаною цибулею не зменшують ймовірність ГРВІ, – зазначив Комаровський.

Він пояснив, що навпаки насичений цибулевий запах тільки збільшує кількість мокротиння, провокує кашель і спазм бронхів.

Лікар додав, що сучасна медична наука не знає речовин, які, при нанесеніи на шкіру або слизові оболонки, здатні захистити людину від респіраторних вірусів.

Ще раз більш виразно: ніяка оксолінова мазь, ніякої бальзам "Зірочка", ніякі продукти бджільництва, ніякої борсуковий жир, ніякі краплі-мазі-креми з інтерфероном не зменшують ймовірність підхопити ГРВІ, – додав він.

Комаровський пояснив, що такий ж ефект мають і "нові фуфломіціни, які під ім'ям "блокатори вірусів", які активно рекламуються і продаються сучасними шаманами-шарлатанами".

Натомість лікар порекомендував багато гуляти на свіжому повітрі, а не в натовпі торгового центру, провітрювати приміщення та підтримувати оптимальні параметри вологості і температури повітря в приміщенні.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 07 листопада, 15:41
Не знаю на рахунок міфів а дорогі гіркі таблетки допомагають.
Відповісти

Гість, 07 листопада, 15:47
З такою медициною як в Україні нічо не допомагає. Майже всі таблетки в аптеках фальсифікат. Добре якщо то просто крейда, але буває і шкідливіша хімія. У фармацефтів навіть є свій сленг про ці пігулки. Називають пустишки чи плацебо
Відповісти

Гість, 07 листопада, 15:58
Ось тому практика показує ефективність старих протермінованих порівняно з новими в переважній більшості фальсифікованими ліками.
Відповісти

Гість, 07 листопада, 15:56
Нажаль це правда. Чиновники продають усі сертифікати без страху. Тому якщо таблета не має гіркоти як слушно написано - це крейда 100%.
Відповісти

Гість, 07 листопада, 16:08
рагулі самогоном лікують всі хвороби
Відповісти

Гість, 07 листопада, 17:22
кацапи бояришником.
Відповісти

Гість, 07 листопада, 19:58
висновки коморовського в деякій мірі справедливі але не зовсім - оксолінова мазь в багатьох випадках таки помагає від зараження, є ремантадин, про який пишуть що він не діє але якщо його прийняти в перші дні - протікання грипу - в рази легше, не кажучи за ускладнення, а цибуля і часниу - фітонциди і і муномодулятори - якщо не вбережуть - то позитивний вплив - справлять
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: