Делегація Прикарпаття долучилася до проведення Днів Гуцульщини в Ополє (фото)

Делегація Івано-Франківської області на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем взяла участь у Днях Гуцульщини в місті Ополє Республіки Польща. У складі делегації також перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму Ігор Дебенко та член комісії Василь Гладун.

В рамках візиту в Опольське воєводство делегати зустрілися з маршалком воєводства Анджеєм Булою, головою Сеймику Норбертом Крайчи, головою комісії співпраці із закордоном і промоції регіону Сеймику Опольського воєводства Норбертом Рашем та членами комісії.

"Нашим обов’язком є нарощення контактів між Прикарпаттям та Опольським воєводством. Ми будемо продовжувати співпрацю з воєводством і нарощувати контакти між нашими регіонами. Приємно сьогодні чути про тісну співпрацю між нашими університетами. Це один з прикладів того, що наші взаємини повинні носити не формальний, дипломатичний характер, а мають бути предметними", - відзначив Олександр Сич.

Маршалек Опольського воєводства висловив слова вдячності представникам Івано-Франківської області за візит і за ту увагу, яку проявляють прикарпатці до поляків, котрі мешкають на теренах краю. "Ми робимо все можливе, аби наше співробітництво було щиросердечне, ефективне і приносило задоволення та користь нашим мешканцям", – запевнив Анджей Була.

Основними напрямками співпраці між Івано-Франківщиною та Опольським воєводством є освіта, культура та мистецтво. "Цим питанням у 2016 році було присвячено більше половини заходів в рамках нашої співпраці. В той же час нам необхідно посилювати співпрацю в сфері охорони здоров’я. Лише 5% всіх заходів у 2016 році стосувалися цих питань. В Україні щойно стартувала медична реформа, тому ми зацікавлені в посиленні співпраці в частині обміну досвідом між лікарями", - розповів Василь Гладій.

В свою чергу голова комісії співпраці із закордоном і промоції регіону Сеймику Опольського воєводства наголосив на посиленні співпраці між громадськими організаціями. "Такі безпосередні контакти забезпечать добре співробітництво між нашими регіонами. Тому в майбутньому треба підтримувати громадські організації", - сказав Норберт Раш.

За результатами зустрічі сторони домовилися про інтенсифікацію співпраці в сфері охорони здоров’я, а також про активізацію взаємовідносин в частині розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування.

В рамках візиту керівники та депутати обласної ради взяли участь у відкритті виставки "З Гуцульської скрині".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: