Невиправдана жадібність, – москвич поскаржився на неабияку дорожнечу у Криму

Ціни в окупованому Криму неабияк здивували жителя досить недешевої Москви, відтак він наступного разу має намір натомість полетіти на відпочинок у Туреччину.

Відповідний допис з’явився в одній із соцмереж, пише "РБК-Україна".


Багато хто говорить, що ціни в Криму такі ж, як і в Москві. Я – з Москви. Сьогодні дико захотілося шаурму. Пішов купувати. Поки чекав на приготування, вивчав асортимент і ціни торгової точки, і у мене аж око засмикалось, коли побачив вартість на курку-гриль – 270 рублів за штуку. І все б нічого, якби не згадав серпневу вартість у Сімеїзі – 450 рублів за штуку. Жах, як нас туристів обдирають,– підкреслює житель російської столиці.

За його словами, з такими цінами наступного разу він собі не зможе дозволити двічі відпочинок у Криму, тому має намір полетіти до Туреччини, "де все включено".

"Потім згадав, що на "Глазунові" – 10 хвилин від Ластівчиного Гнізда до набережної – (житло – "24") за 600 рублів за особу віддавали. Загалом, так зрозумів, що дорого в Криму через невиправдану жадібність заробити всі гроші на світі, не думаючи, чи повернуться туристи назад", – підсумував чоловік.

До слова, користувачі одразу відреагували на ці слова: дехто припустив, що саме з цієї причини українці не люблять москалів, а жителі Криму здебільшого наголошували, що з такими цінами їм доводиться жити цілий рік.


Москва, Росія, Крим, ціни, грошіЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 листопада, 16:51
Скоро ситуация изменится, Керченский мост строят ускоренными темпами, поступят дешёвые продукты с Кубани.А этому москалю в Турции бошку оторвут.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: