Кава зі Схрону: На Прикарпатті бійці АТО започаткували власну справу (відео)

“Ароматна ранкова”, “Запашна патріотична”, “Особлива” та “Десертна з шоколадним присмаком”… Бійці АТО , перебуваючи на реабілітації , започаткували виробництво кави. Навіть свою марку ініціювали – “Кава зі Схрону”.
 
news-image: Кава зі Схрону: На Прикарпатті бійці АТО започаткували власну справу
 

Для цього придбали роустер та налагодили постачання сировини. Кажуть, для своїх споживачів обирають кращі зерна пише ВЕЖА.

Микола – кавовий гурман.Саме він експерементуає зі смаками та змішує купажі. Наразі бійці виговляють 7 видів кави. Готову продукцію фасують. Упаковки – різного розміру : від 150 грамів до одного кілограма.

Секрет смачного напою у добірних зернах, рівних пропорціях та правильній температурі обсмаження. Кожен сорт має свою унікальну назву та історію .

Любов до кави у Миколи зародилася у рідному Львові. Згодом він перебрався до Хмельницького. Потім брав участь в бойових діях на сході України. Каже, на передовій частував кавою побратимів.

Щовихідних до Схрону навідуються маленькі помічниці. Допомагають молоти каву та її фасувати . Дітей процес створення запашної кави захоплює. Втім, юні барісти зізнаються, цей напій не споживають.

Бійці реалізовують каву власного виробництва переважно через соціальні мережі або на ярмарках. Невдовзі планують відкрити власну кав’ярню.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 листопада, 23:38
Оце правильна ініціатива після ато. Власна справа - не дратуючі непотрібні "патрулювання". Гроші в родину і заняття нормальне. Лайк.
Відповісти

Гість, 10 листопада, 9:02
За кошти благодійників відкрили?
Відповісти

Гість, 10 листопада, 9:48
В яких умовах все це робиться,хто перевірить і допустить цих вояків до виготовлення кави,то нічого доброго для споживача нема. Там пхає руки всякий кому хочеться.А ви споживайте. Великий "гурман" з цюрюпінська навчить пити справжню муть.Коли ви вже розуму наберетесь? Кава з схрону...Жуть.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: